-40%
ZĀLIENA MAISĪJUMS SPORT 0.9KG
Kods: 4770168518605

ZĀLIENA MAISĪJUMS SPORT 0.9KG

7,49 € 4,49 €/ GAB
4,99 €/ kg

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

PIEGĀDES IESPĒJAS:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Maisījums paredzēts aktīvās atpūtas zonas, sporta laukumu apzaļumošanai. Zāliens  augs saulainās un ēnainās vietās. Izmīdīts zāliens ātri atgūstas. Zālienu var sēt no agra pavasara līdz vēlam rudenim, dažkārt pat oktobrī un novembrī, tieši pirms sala - tad sēklas sadīgst nākamā gada pavasarī. Pirms sēšanas sēklas nepieciešami labi samaisīt. Vienmērīgu un blīvu zālienu var gaidīt pēc 14-18 dienām, ja tam netrūkst mitruma. Gadījumā, kad zālienam trūkst mitruma, sēklas var dīgt pat vairākus mēnešus, un dīgst tikai tad, kad augsne ir mitra. Zālienu regulāri nepieciešams laistīt un pļaut.                                                                                                              Sastāvs:                                                                                                            55% Lolium perenne L.
  5% Poa pratensis L.
30%  Festuca rubra L.
10% Festuca trachyphylla (Hack.) Krajina  

Datu lapa
Sporta zālieniem
Īpašam nolūkam paredzētiem zālieniem
MērķisSporta laukumiem
ZīmolsAGRONOM
Izfasēšana0,9 kg
Valodas uz iepakojumaSE, EN, LV, FI, LT, EE

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri