SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
2 78
Krāsa
more... less
Preču zīme
more... less
Tips
more... less

Āra apgaismojums

Vasaras dārzs ir pilns ar dabīgām krāsām, tās tikai jāizceļ ar gaismu. Ziemas dienai nepieciešama cita gaisma - tā, kas atdzīvina. Ainavas un dabiskais apgaismojums spēj pārveidot objektu, galvenais ir prasmīga pieeja to izmantošanai. Mūsu veikalā jūs atradīsiet dažādu ara apgaismojuma produktus - padariet savu dārzu skaistāku un maģiskāku ar dažādiem apgaismojuma elementiem.
Nav obligāti jāierobežo ar banāli novietotiem gaismekļiem gar sliedēm vai atklātā telpa. Ar mākslīgās gaismas palīdzību ir iespējams uzsvērt to, kas parastā gaismā šķistu neievērojams. Nepareizi izvēlēta gaisma un tās novietojums var pat sabojāt kopējo dārza izskatu. Piemēram, šausmīgi paskatieties uz nakts baseinu, kas izgaismots ar spilgti dzeltenu gaismu. Šī iemesla dēļ speciālistam ar prasmēm strādāt šajā jomā vajadzētu pareizi izvēlēties apgaismes iekārtas. Apgaismojums jāizveido, ne tikai ņemot vērā optikas likumus, bet arī dizaina loģiku.
Dekoratīvs apgaismojums katrā telpā var radīt īpašu noskaņu, tas ļaus pareizi pielāgot akcentu, pievērst uzmanību dizaina kopējai tēmai. Apgaismošanas ierīces var veikt dekoratīvas funkcijas pat dienas laikā.

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc