Gaļas pastēte ar kuņģiem suņiem. Ideāls papildinājums granulām. Pilnvērtīga barība, launags vai granulu garšas uzlabotājs visu šķirņu pieaugušiem suņiem. Palīdz uzlabot barības un uzņemšanu un šķidruma papildināšanu. Satur kolagēnu veselīgu locītavu atbalstam, lašu eļļu, augļus un garšaugus.Teicami sagremojams un izcila garšaSabalansēts uzturvielu,...
Gaļas pastēte suņiem ar jutīgu gremošanu. Ideāls papildinājums granulām. Pilnvērtīga barība, launags vai granulu garšas uzlabotājs visu šķirņu pieaugušiem suņiem. Palīdz uzlabot barības un uzņemšanu un šķidruma papildināšanu.Teicami sagremojams un izcila garšaSabalansēts uzturvielu, vitamīnu un minerālvielu daudzumsBez GRAUDAUGIEM – bez SĀLS – bez...
Sēja: aprīlī - maija sākumā siltumnīcā, dēstu izstāda laukā jūnija sākumā 15x100-140 cm attālumā. Tiešā sēja uz lauka: jūnija sākumā. Labi aug arī plēves siltumnīcās, izstādīt ne agrāk par martu. Ražu sāk vākt pēc 45-47 dienām pēc uzdīgšanas. Pašauglīgs hibrīds, izturīgs pret kraupi, tolerants pret mozaīku un miltrasu, augļi bez rūgtuma, piemēroti...
Sēj 1-2 g/m² agri pavasarī un vasarā ar 2-4 nedēļu intervālu, labi iekoptās, irdenās dārza augsnēs. Audzējama arī siltumnīcā dārzeņiem paredzētā kūdras substrātā. Bagātas, aromātiskas zaļumu ražas ieguvei nepieciešams siltums un mitrums.
Sēklu izsējas norma 1-2 g/m², sēj agri pavasarī un vasarā ar 3-4 nedēļu intervālu, labi iekoptās, irdenās dārza augsnēs. Audzējamas arī siltumnīcā dārzeņiem paredzētā kūdras substrātā. Labas, aromātiskas zaļumu ražas ieguvei nepieciešams siltums un mitrums.
Dēstiem sēj siltumnīcā aprīlī, maijā. Laukā dēstus izstāda pēc salnām, saulainā, no vējiem pasargātā vietā, trūdvielām bagātā augsnē. Māslošanai ieteicams labi satrūdējis komposts vai modernie, sausie, granulētie organominerālie māslojumi. Patēriņam ieteicams vākt npārbriedušus, 18-30 cm garus dārzeņus.
Sēja: aprīlī-maija sākumā siltumnīcā, dēstu izstāda jūnija sākumā 15x100-140 cm attālumā. Tiešā sēja uz lauka: jūnija sākumā. Ražu sāk vākt pēc 2 mēnešiem pēc uzdīgšanas. Pašauglīgs hibrīds, izturīgs pret kraupi, tolerants pret maozaīku, īsto un neīsto miltrasu, augļi bez rūgtuma.
Dārza plēve - balta, biezums 30g/kv.m, platums 3,2m, minimālais pasūtījuma daudzums 20 metri.
Ātri augošs viengadīgs vīteņaugs. Regulāri jālaista un jāpiebaro. Sēj laukā paliekošā vietā vai dekoratīvo augu kastēs. Nepieciešams balsts. Japānas apini izmanto kā ēnu veidojošu vai norobežojošu, aizvēja sienu veidojošu augu. Pie labiem augšanas apstākļiem sasniedz 5-8 m.
Dēstiem sēj siltumnīcā aprīlī, maijā. Laukā dēstus izstāda pēc salnām, saulainā, no vējiem pasargātā vietā, trūdvielām bagātā augsnē. Māslošanai ieteicams labi satrūdējis komposts vai modernie, sausie, granulētie organominerālie māslojumi. Patēriņam ieteicams vākt npārbriedušus, 18-30 cm garus dārzeņus.
Agrīna šķirne, kas izaug 70–75 dienās. Augi apmēram 70–90 cm augsti. Pākstis 14–17 cm garas ar 2–5 pupām. Svaigi novāktas sēklas ir gaiši zaļā krāsā ar pelēku plankumiņu, bet izkalstot kļūst dzeltenīgas. Šīs šķirnes pupiņas ir ļoti lielas – 1 000 tikko izlobītu sēklu sver apmēram 4,3–4,4 kg. Lieto vārītas, sautētas, piemērotas saldēšanai. Labi aug un ražo...
Dārzā, dobē sēju uzsāk pēc iespējas agrāk. Sēju atkārto ar 10-20 dienu intervālu. Vidēja augstuma stublājs. Lietojami uzturā ar visu pāksti, pat tad, kad tikko ir aizmetušās sēklas, jo pāksts nesatur pergamenta slāni. Zirņi ir mitruma un gaismas prasīga kultūra.
Vēlīnas šķirnes sīpoli. "Red Karmen" šķirne tiek uzskatīta par vienu no populārākajām sarkano sīpolu šķirnēm. Sarkana miza. Ilgstošai uzglabāšanai nepieciešama vēsa, sausa vieta. Visai pikanta garša. Šī šķirne ir ļoti izturīga pret dažādām slimībām. Lieliska šķirne dārzniekam, kurš ir iesācējs. Šī sīpolu šķirne piemērota jebkuram augsnes tipam, bet...
Hibrīds piemērots audzēšanai siltumnīcā un laukā dobē. Augļa svars no 3 līdz 10 kg. Dēstus siltumnīcā audzē 14-20 dienas. Laukā, no vējiem pasargātā vietā izstāda pēc pavasara salnām. Mīkstums sarkans, ļoti salds. Veģetācijas periods pēc dēsta izstādīšanas uz lauka 80 dienas.
Augs ir kupls. Augļi ir gareni, apmēram 20 cm gari, ar gaiši zaļu spīdošu miziņu. Augļus var konservēt, cept, sautēt, pildīt. Lai iegūtu ražu agrāk, ieteicams izaudzēt stādus. Tos augsnē stāda, kad beigušās salnas.
Dēstiem sēj aprīlī siltumnīcā vai maijā, jūnijā dobē. Dēstus izstāda jūnijā, pēc pavasara salnām, trūdvielām bagātā augsnē. Zied no jūnija līdz septembrim. Izmanto dekoratīvajos vasaras puķu stādījumos. Augstums 25-35 cm.
Augi izaug apmēram 60 cm augsti. Lietošanai derīgas pākstis izaug 50-65 dienās. Pārtikā lieto pākstis kopā ar sēklām. Piemēroti vārīšanai, sautēšanai, konservēšanai un saldēšanai. Vislabāk aug vidēji smagā, gaisa un ūdens caurlaidīgā augsnē. Tajā pašā vietā zirņus ieteicams sēt tikai pēc 4-5 gadiem.
Dēstiem sēj aprīlī siltumnīcā vai maijā, jūnijā dobē. Dēstus izstāda jūnijā, pēc pavasara salnām, trūdvielām bagātā augsnē. Zied no jūnija līdz septembrim. Izmanto dekoratīvajos vasaras puķu stādījumos. Augstums 25-35 cm.
Asni pilni veselībai noderīgām vielām - vienlaikus zems kaloriju daudzums un augsts vitamīnu un mikroelementu saturs, tāpēc to lieto kā uztura bagātinātāju, kas arī var palīdzēt cīņā pret onkoloģiskām saslimšanām un diabētu, osteoporozi, iekaisumu profilaksei. Viens no labākajiem produktiem holesterīna līmeņa samazināšanai. Pirms ievietošanas diedzējamā...
Dārza plēve - balta, biezums 30g/kv.m, platums 1,6m, minimālais pasūtījuma daudzums 20 metri.
Sēj dobē aprīlī, maijā gaišā vietā, trūdvielām bagātā augsnē. Zied no jūnija līdz augusta beigām. Izmanto dekoratīvajos vasaras puķu stādījumos un puķu pušķu veidošanai. Auga augstums 50-60 cm.
Maijā, jūnijā sēj dārzā, dobēs, tomēr lauka gurķus vislabāk audzēt no dēsta, izstādot 3-5 dēstus uz 1 m² trūdvielā bagātās, labi iekultivētās dārza augsnēs. Mēslošanai ieteicams labi satrūdējis komposts vai modernie, granulētie organominerālie mēslojumi. Izmantojami svaigam patēriņam, marinēšanai un skābēšanai.
Augsnes ielabošanas līdzeklis (mēslošanas līdzeklis) Mēslu komposts, kas sagatavots kā dabīgs augsnes uzlabošanas līdzeklis, paredzēts augu stādā materiāla (dēstu, stādu) substrāta, dārzeņu, puķu, dārza un dekoratīvo augu, zālienu augsnes uzlabošanai. Dažādu organisko vielu maisījumā esošās organiskās un mikrobioloģiskās vielas piešķir augsnei irdenumu,...
Agrīna šķirne, audzēšanai pavasara un rudens periodā. Sēj auglīgās, irdenās dārza augsnēs 10-15 cm attālās rindās ar 4-8 cm attālumu starp sēklām, izsējot 250 sēklas/m2. Mitrumprasīgs augs. Ienākas 20-30 dienās pēc uzdīgšanas.
Hibrīdam raksturīga intensīva augšana. Piemēroti kornišonu audzēšanai. Augļi nelieli, ar lielām kārpiņām, mazu sēklotni. Nepaliek rūgti. Var ēst svaigus, tie piemēroti arī skābēšanai un marinēšanai. Hibrīds izturīgs pret kladosporiozi, īsto miltrasu. Vidēji izturīgs pret gurķu mozaīkas vīrusu.
Sēj sekli dobē agri pavasarī 45 cm attālās rindās. Drogai ievāc ziedu kurvīšus pilnziedu periodā, vēlams vakarā. Uz sāpošām locītavām vai muskuļu sastiepumiem var likt kompreses, kas atvieglos sāpes.
Sēj dekoratīvajās vasaras viengadīgo puķu dobēs aprīlī, maijā. Zied, atkarībā no augšanas apstākļiem, no jūlija līdz septembra beigām. Augstums 30 cm. Ierokot noziedējušus augus augsnē, to atliekas kalpo kā augsnes sanitārs un zaļmēslojums.
Mazprasīgs, viegli audzējams, viengadīgs augs. Sēj aprīlī, maijā, saulainā vietā, auglīgā, trūdvielām bagtātā augsnē. Zied bagātīgi no jūnija, jūlijā. Audzē puķu dobēs, reti appļaujamos savvaļas tipa laukumos, puķu pļavās. 9000 sēklu gramā.
Produkts ar augstu uzturvērtību. Sēj sākot no aprīļa sākuma līdz maija beigām dobēs 20-25 cm attālās rindās, 15-25 cm sēklu no sēklas. Patēriņam vāc nepilnīgi nobriedušas sēklas sākot no jūlija beigām.
Dēstiem sēj siltumnīcā martā, aprīlī vai aprīlī, maijā dobēs. Dēstus izstāda maijā, jūnijā. Zied no jūnija līdz septembrim. Ziedu krāsas spilgtas noturīgas. Lieliskas grieztiem ziediem. Augstums 70-90 cm.
Garšas varianti respektē kaķa dabisko izvēli un uztura vajadzības, ņemot vērā gan vecumu, gan uztura īpatnības. Maigā mērce izceļ gaļas gabaliņu garšu un nodrošina kaķim nepieciešamo šķidrumu.Sastāvs: 80 % gaļas un dzīvnieku izcelsmes blakusprodukts gabaliņos (8 % vistas), zivis un zivju blakusprodukti, augu izcelsmes blakusprodukti, minerālvielas. Bez...
Vidēji agra Nantes tipa šķirne. Sēj no aprīļa līdz jūnija beigām uz lauka slejās vai 30-40 cm attālās rindās 40-60 sēklu uz rindas tekošo metru. Raža ienākas 105-110 dienās pēc sadīgšanas. Saknes saldas, 16-18 cm garas. Uzglabājas labi.
Augļi pareizas formas, 8-10 cm gari, gaiši zaļā krāsā, lielām kārpiņām. Nepāraug un nedeformējas. Hibrīds lieliski piemērots patēriņam svaigā veidā, konservēšanai, bet īpaši - skābēšanai.
Daudzgadīgs augs. Sēj augustā paliekošā vietā, ar kūdru ielabotā augsnē. Kā dekoratīvu augu izmanto sējot noēnotās vietās. Salātu pagatavošanai izmanto svaigās lapas kā ķiploku aizvietotāju.
Sēj aprīlī, maijā auglīgā smilšmāla vai mālsmilts augsnē, 5-8 cm starp sēklām rindā, 45-55 cm attālās rindstarpās. Sēklas sāk dīgt jau pie temperatūras +5-6ºC. Optimālais sējas dziļums 2-3 cm. Sabiezinātu sējumu retina.
Viengadīgs augs. Dēstiem sēj aprīlī siltumnīcās. Laukā dobē izstāda jūnijā, pēc pavasara salnām, 15x30 cm attālumā. Bagātīgi zied no jūlija līdz septembrim. Izmanto arī kā augsnes sanitāru, pēc noziedēšanas ierokot.
Gara auguma, vidēji agrīna, sena šķirne. Augļi gana lieli, ar plānu miziņu, sulīgi, saldi, garšīgi. Tajos daudz karotinoīda likopēna – viena spēcīgākajiem dabiskajiem antioksidantiem. Labi aug arī vēsākā vasarā, jo šķirne selekcionēta Krievijā, Sibīrijā. No viena auga sezonā var iegūt 12–18 kg ražas. Ēd svaigus, konservē, izmanto mērču gatavošanai.
Dēstiem sēj siltumnīcā, martā, aprīlī vai aprīlī, maijā dobē. Dēstus izstāda maijā, jūnijā. Zied, atkarībā no augšanas apstākļiem, no jūlija līdz septembrim. Lieliskas grieztiem ziediem. Augums 60-70 cm. Aptuveni 450 sēklu gramā.
Sēj auglīgās, irdenās dārza augsnēs 15-20 cm attālās rindās ar 4-8 cm attālumu starp sēklām, izsējot 250 sēklas/m². Mitrumprasīgs augs. Ienākas 30-35 dienās pēc uzdīgšanas.
Dēstu podiņos sēj aprīlī siltumnīcā, vai aprīlī, maijā dārzā dobē. Laukā izstāda maijā, jūnijā, trūdvielām bagātā augsnē. Zied no jūlija līdz septembrim. Izmanto dekoratīvajos vasaras puķu stādījumos. Augstums 160-170 cm.
Dēstu podiņos sēj aprīlī siltumnīcā vai aprīlī, maijā dārzā dobē. Laukā izstāda maijā, jūnijā trūdvielām bagātā augsnē. Zied no jūlija līdz septembrim. Izmanto dekoratīvajos vasaras puķu stādījumos. Augstums 60-70 cm.
Veģetācijas periods 140-150 dienas. Saknes spilgti oranžā krāsā, saldas, izaug līdz 18–24 cm garas. Nav tendences plaisāt. Lielās masas un sastāvā esošā lielā cukura daudzuma dēļ īpaši piemērota sulas ražošanai. Lieliski uzglabājas ziemā.
Labi pārcieš temperatūras svārstības, tādēļ ienākas pat vēsākā vasarā. Audzē neapkurināmās siltumnīcās un uz lauka. Izaug ovāli, vairāk nekā 1 kg smagi augļi. Miza zilganzaļa, ienākusies - gaiši dzeltena, mīkstums smaržīgs un salds, 4-5 cm diametrā.
100% TRUŠA PROTEĪNS. Monoproteīns = konservi satur tikai gaļu un ķidas no viena dzīvnieku izcelsmes avota. Pilnvērtīga barība suņiem. Lai arī mīluļiem ar jutīgu gremošanu, nepanesību vai ar alerģijām būtu lieliska labsajūta, viņiem jāpasniedz uzturs, kas nesatur kaitīgus alergēnus. Kaitīgo produktu noteikšana var aizņemt daudz laika, un te var ļoti labi...
Samtenes | KilimanjaroViengadīgi, 45 cm augsti augi. Ziedkopas 8 cm diametrā. Labi aug un zied gan saulainā vietā, gan noēnojumā Nav prasīgas pret augsni. Vislabāk aug auglīgā smilšmāla augsnē. Stāda apstādījumos, puķudobēs, kapos, piemērotas audzēšanai podos. Pārziedējušās ziedkopas jānoplūc, lai bagātīgāk un ilgāk ziedētu. Pateicoties samtenēs esošajiem...
Veģetācijas periods 70-80 dienas. Augi izaug 45-65 cm gari. Zirnīši zaļi, saldi, garšīgi. Uzturā lieto svaigus, kaltētus, saldētus. Var konservēt. Sēj agri pavasarī, kamēr augsnē ir pietiekami daudz mitruma. Vislabāk aug vidēji smagā, gaisa un ūdens caurlaidīgā augsnē.
Dēstiem sēj martā, aprīlī. Piķē un dēstus izstāda puķu dobēs atsevišķi vai, miksējot pa krāsām, ar līdzīga auguma (80-100 cm) dekoratīviem augiem. Ziedēšanas laiks no jūlija līdz septembrim.
Veģetācijas periods - līdz 60 dienām. Krūms ir 30-40 cm augsts. Pākstis ir šauras, ap 11-12 cm garas. Agrākai ražai var audzēt no plēves veidotos tuneļos. Vislabāk augs auglīgā, skābā, mitrā, smilšainā un mālainā augsnē. Lieto svaigas, ceptas, vārītas, konservētas vai saldētas.
Viengadīgs augs. Sēj dēstiem aprīlī siltumnīcā. Laukā dobēs stāda jūnijā pēc pavasara salnām 20x25 cm attālumā. Zied no jūnija līdz septembrim. Augstums ap 35 cm.
Ražu novāc 111–120 dienas pēc stādu iestādīšanas. Augļi bumbierveida formas, miziņa dzeltenīga, mīkstums oranžā krāsā, ar riekstu garšu. Audzē uz lauka un siltumnīcās. Piemēroti lietošanai svaigā veidā, kā arī ilgākai uzglabāšanai, sautēšanai, cepšanai, zupām un kulinārijas produktiem. Vislabāk aug mālsmilts vai viegla smilšmāla augsnē, no vēja pasargātā...
Sēj secīgi ik pēc desmit dienām no aprīļa līdz jūnija vidum, lai ražu novāktu no jūnija līdz augustam. Cukurzirņiem neveidojas pergamentveida slānis un tos var ēst ar visu pāksti, pat tad, kad tikko aizmetušās sēklas. Augums kompakts 65 cm. Nav nepieciešams atbalsts. Pākstis 8-9 cm garas, apaļas, kraukšķīgas un saldas. Lieto svaigas, sautētas, ceptas. Var...
Agra, ļoti ražīga pašapputes šķirne, audzēšanai siltumnīcās un atklātā laukā. Maijā, jūnijā sēj dārzā, dobēs. Tomēr lauka gurķus vislabāk audzēt no dēsta, izstādot 3-5 dēstus uz 1 m² auglīgās dārza augsnēs. Auglī nepaliek rūgti. Svaigam patēriņam, konservēšanai un skābēšanai. Slimību izturība laba.
Agrīns, pret slimībām izturīgs, gara auguma hibrīds. Augļi sirds formas, dzelteni ar oranžām svītrām, gaļīgi, lieli, sver apmēram 200 g. Ļoti laba garša, aromātiski, maz sēklu. Audzēšanai siltumnīcā. Būs piemēroti uzkodām, salātiem, piedevu gatavošanai.
Audzē no dēstiem. Sēj aprīlī siltumnīcā. Dēstus dobē stāda jūnijā trūdvielām bagātā augsnē, no vējiem pasargātā vietā. Svaigā vai kaltētā veidā lieto zupu aromatizēšanai, gaļas, zivju ēdienu pagatavošanā. Sēņu, gurķu, kabaču, tomātu konservos. Sevišķi piemērots tomātu salātu gatavošanai.
Divgadīgs augs. Sēj dēstu kasetēs vai podiņos sākot no februāra, sēklas piesedzot ar plānu augsnes kārtiņu. Sēklas 15-18ºC, dīgst 15-30 dienas. Laukā dobē norūdītus dēstus izstāda aprīļa beigās vai maijā. Augstums 60-80 cm. Stādīšanai dobju dziļumā, lai izceltu mazāka auguma dekoratīvos augus.
Produkts ar augstu uzturvērtību. Sēju uzsāk maija beigās pēc pēdējām nakts salnām. Veģetācijas periods 55-65 dienas. Izmantošanai svaigā veidā, konservēšanai, saldēšanai vāc nenobriedušas pākstis piengatavības fāzē sākot no jūlija.
Asteres | Paeony Viengadīgas, 60 cm augstas puķes. Ziedi lieli, koši. Augs sazarots. Vislabāk aug auglīgā, gaisu un mitrumu caurlaidīgā augsnē, saulainā vietā. Pret salnām izturīgas. Stāda viengadīgo puķu dobēs, ziedi piemēroti griešanai. Uzzied 90 dienas pēc iesēšanas. Sēklas +18 °C temperatūrā sadīgst 7–11 dienās. Var sēt arī oktobrī tieši augsnē, tad...
Audzē pamatā no dēstiem. Dēstu audzēšanas laikā mitrumprasīgs. Laukā izstāda maijā, jūnijā, saulainā, trūdvielām bagātā augsnē. Ieteicam augsnes reakcija pH 6,7-7,5. Augs 65-70 cm augsts. Audzē griestiem ziediem vai dobēs dekoratīvajiem stādījumiem.
Sēja: aprīlī siltumnīcā vai lecektī, dēstu audzē 4-5 nedēļas, izstāda laukā maijā - jūnijā, reti - 70x70 cm attālumā, vāc pēc 3,5-4 mēnešiem. Ļoti ražīgs hibrīds, galviņas 8-10 kg lielas, skābēšanai.
Sēj dekoratīvajās vasaras viengadīgo puķu dobēs aprīlī, maijā. Zied, atkarībā no augšanas apstākļiem, no jūlija līdz septembra beigām. Augums 40-60 cm. Ierokot noziedējušos augus augsnē, to atliekas kalpo kā augsnes sanitārs un zaļmēslojums.