SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
5 25
Preču zīme
more... less

Augu mitrinātāji

Dzīvoklī var audzēt gandrīz jebkuru augu, galvenais ir radīt tiem piemērotu mikroklimatu. Viņiem svarīga ir gaisma, laistīšana un, protams, gaiss. Augiem vispiemērotākajam gaisam jābūt siltam un mitram. Ar gaismu ir skaidrs - tas ir nepieciešams fotosintēzei. Ar ūdeni viss ir arī skaidrs: tas izšķīdina zemē barības vielas, kas kalpo par barību augiem. Ja laistīšana ir pareizi organizēta, kāpēc jums jāpievērš uzmanība mitrumam? Tam ir divi iemesli.
•Sauss gaiss vienkārši izvelk mitrumu no visa, kas to satur. Augi un cilvēki nav izņēmums. Lapas un dzinumi kļūst dzelteni un nokrīt, kas noved pie augu nāves.
•Gandrīz viss, ko audzē ziemas dārzos un siltumnīcās, ir meža iemītnieki. Tāpēc normālai augšanai viņiem ir nepieciešams "dabisks", mitrs mikroklimats.
Jo augstāka ir istabas temperatūra, jo augstākam jābūt mitrumam. Pirmkārt, mitrums ir nepieciešams, lai kompensētu dabiski iztvaikojošo šķidrumu. Turklāt, palielinoties mitruma saturam gaisā, augs labāk panes augstu temperatūru.

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • GARDENA PILIENU IZSMIDZINĀŠANAS KOMPLEKTS AUGU RINDĀM, 15M
  -30% Jauns
  34,99 € 24,49 € / GAB
  GARDENA PILIENU IZSMIDZINĀŠANAS KOMPLEKTS AUGU RINDĀM, 15M
  Kods: 4078500018241

  Drošai dārzeņu un jutīgu augu pilienveida apūdeņošanai. GARDENA pilienveida laistīšanas komplekts dārzeņiem / augu rindām (15 m) nodrošina uzticamu un ūdeni taupošu krūmu, puķu dobju un smalku augu laistīšanu. Visas nepieciešamās sastāvdaļas ir iekļautas "Ready-2-Use" komplektā. Komplektu var uzstādīt tikai ar trīs vienkāršām darbībām. Vispirms...

  • Preču zīme: GARDENA
 •  
  AUGU MITRINĀTĀJS
  Kods: 800477901849

  Plastmasas mitrinātājs augiem ar stabilitātes atbalsta plāksni. Ideāli piemēroti augu laistīšanai, ja dodaties prom uz ilgāku laiku. Viss, kas jums jādara, ir jāievieto mitrinātājs poda zemē un jāieliek iekšā plastmasas pudele ar ūdeni. Mitrinātājs pastāvīgi uzturēs nepieciešamo mitruma līmeni puķu podā. Izcelsmes valsts: Itālija.

  • Preču zīme: GF
  IZPĀRDOTS