SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
8 9
Augu iedalījums
more... less
Saulaina vieta
more... less
Daļēja ēna
more... less
Aukstā zon
more... less
Taipa
more... less
Skujkoku sugas
more... less

Tūja (Dzīvības koks)

Tūjas ir ļoti bieži sastopamas - šīs augs ir populārs gan profesionālo ainavas dizaineru starpā, gan vasarnīcu un privātmāju saimnieku starpā.
Šie koki ir izturīgi pret vēju un salu, un tos bieži stāda ziemeļu platumos. Tos izmanto lielu pilsētu parku un laukumu dekorēšanai, jo gaiss ar kaitīgiem piemaisījumiem tos nekādā veidā neietekmē. Tūja ir harmonijas un skaistuma simbols, sniedz estētisku baudu un nomierina nervus. Tas ir daudzpusīgs augs dzīvžogu, atsevišķu kompozīciju, kalnu slaidu veidošanai.
Ja vēlaties iegādāties tūju, kas ir izturīgāka pret salu, apskatiet rietumu šķirni. Tas ir pietiekami nepretencioza, lai augtu mērenā klimatā, un to nevajadzētu stādīt sausos un ziemeļu reģionos. Šis augs ir īsts ilgdzīvotājs, daži šķirņu pārstāvji dzīvo apmēram 1000 gadus.
Tūjai ir kompakta sakņu sistēma, tāpēc tā augs gandrīz visur, netraucējot citiem augiem.
Viņai būs patīkami augt ēnainā vietā tālu no caurvēj, pie mājas vai žoga. Neaizmirstiet periodiski iepriecināt augu ar slāpekļa mēslojumu.

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 •  
  RIETUMU TŪJA MIRJAM
  Kods: 0000001319279

  Skujkoks ar strupām, zvīņveidīgām skujām. Rietumu tūju Danica variants. Aug ar apaļu vainagu, skujas zaļas. Pavasarī jaunie dzinumi ir spilgti dzelteni. Aug ļoti lēni, 10 gadus vecs augs ir aptuveni 40 cm garš un līdzīgi platumā. Nav prasīgs, izturīgs, var stādīt pa vienam kapsētās, akmensdārzos, alpinārijos vai grupās, rindās, stilizētos dzīvžogos....

  • Augu iedalījums: Skujkoki
  IZPĀRDOTS
 •  
  TŪJA RIETUMU SMARAGD 0,4-0,6 M
  Kods: 0000001345650

  Skujkoks ar strupām, zvīņveidīgām skujām. Šķirne blīva, izteikti konisks vainags. Uzaug līdz 3 m augstumā, ikgadējais gada pieaugums ir aptuveni 10-20 cm. Ļoti košas, zaļas krāsas zvīņainas skujas, kas saglabājas gandrīz nemainīgas zaļas arī ziemā. Piemērots visu veidu apstādījumiem. Lieliski izskatās pa vienai un grupās, dzīvžogos. Tam nav nepieciešama...

  • Augu iedalījums: Skujkoki
  IZPĀRDOTS