SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
3 4
Mērķis
more... less
Iesaiņošanai
more... less
Preču zīme
more... less

Sauszemes maisījums Biohumus

Augsnes maisījumi, kuru pamatā ir biohumuss - tie paredzēti dažādu augu stādīšanai un pārstādīšanai. Iegādājieties biohumusa maisījumus jau tagad mūsu interneta veikalā Veikalsdarzam.lv! Ar biohumusu bagātie augsnes maisījumi ir ne tikai dabisks, bet arī nepiesātināts produkts. Varat to izmantot jebkurā brīdī, kad tas nepieciešams! Biohumuss ir bagāts ar dažādām barības vielām un mikroelementiem, kas palīdz attīstīties augiem - slāpekli, fosforu, kalciju, nātriju, magniju, aminoskābēm, kāliju un daudz ko citu. Šiem maisījumiem ar biohumusu nav nepieciešams papildus mēslojums. Atrodiet vispiemērotākos augsnes maisījumus mūsu interneta veikalā Veikalsdarzam.lv!

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • ZEMES MAISĪJUMS UZ BIOHUMUSA BĀZES TOMĀTIEM UN PAPRIKĀM, BAKLAŽĀNIEM 10 L
  -30%
  4,59 € 3,21 € / GAB
  ZEMES MAISĪJUMS UZ BIOHUMUSA BĀZES TOMĀTIEM UN PAPRIKĀM,...
  Kods: 4770168904293

  Zemes maisījums uz biohumusa bāzes, sagatavots kā stādīšanai paredzētās vides pamats, kas domāts tomātu, papriku, baklažānu, gurķu un citu augļu dārzeņu sēklu sēšanai, dārzeņu dēstu pārstādīšanai un audzēšanai, stādīšanai paredzētās grunts uzlabošanai.

  • Preču zīme: BIOHUMUS & SOIL
  • Mērķis: Dārzeņiem
 • ZEMES MAISĪJUMS UZ BIOHUMUSA BĀZES UNIVERSĀLAIS 10 L
  -30%
  4,59 € 3,21 € / GAB
  ZEMES MAISĪJUMS UZ BIOHUMUSA BĀZES UNIVERSĀLAIS 10 L
  Kods: 4770168904309

  Zemes maisījums uz biohumusa bāzes, sagatavots kā stādīšanai paredzētās vides pamats, kas domāta puķu, dārzeņu, garšaugu sēklu diedzēšanai, to sējeņu pārstādīšanai, istabas, balkona un lauka puķēm, uz lauka un zem seguma audzējamiem dārzeņiem, dārza un dekoratīvo augu sējeņu (dēstu) audzēšanai un pārstādīšanai, stādīšanai paredzētās grunts uzlabošanai.

  • Preču zīme: BIOHUMUS & SOIL
  • Mērķis: Dārzeņiem
 • ZEMES MAISĪJUMS UZ BIOHUMUSA BĀZES DĒSTIEM UN PUĶĒM 10 L
  -30%
  4,59 € 3,21 € / GAB
  ZEMES MAISĪJUMS UZ BIOHUMUSA BĀZES DĒSTIEM UN PUĶĒM 10 L
  Kods: 4770168904286

  Zemes maisījums uz biohumusa bāzes, sagatavots kā stādīšanai paredzētās vides pamats, kas domāta sēklu sēšanai un dēstu (sējeņu, stādu) pārstādīšanai, paredzēts puķu un istabas augu audzēšanai un pārstādīšanai, stādīšanai paredzētās grunts uzlabošanai.

  • Preču zīme: BIOHUMUS & SOIL
  • Mērķis: Telpaugiem