SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
379 379
Zīmols
more... less

Benzīna šķēres

Skaistie krūmi, rūpīgi apgriezti koki - droši vien tieši tā jūs iedomājāties ideālu un koptu dārzu. Ir tik daudz visādi rīki, lai atvieglot darbu dārzā un viens no labākiem un tiešām vajadzīgiem darba rīkiem ir benzīna šķēres. Ar tiem nav svarīgi cik daudz koku, kuri dāvina jūsu dārzam mitrumu un vēsumu, cik daudz krūmu ar īpašu formu vai cik garš ir dzīvžogs - visu var viegli un ātri sakopt!
Benzīna šķēres darbojas līdzīgi kā elektriskas. Šim instrumentam ir jaudīgāks motors, kas padara to profesionālāku nekā amatieru. Palielinātās jaudas dēļ tas labāk tiek galā ar zariem, kuru diametrs pārsniedz 4 cm. Pateicoties benzīna šķēru autonomijai, jūs varat izcirst krūmus jebkur. Benzīna šķērēm praktiski nav ierobežojumu. To prerogatīva ir liels darba apjoms, zāģējot biezus zarus, apstrādājot dārza attālākos rajonus, kur nav piekļuves elektrībai. Bet viņam ir nepieciešams arī savs enerģijas avots - benzīna bundža un tīra eļļa divtaktu motoriem.

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • UNIVERSĀLA IZKLIEDĒTĀJS IKRA IBKH33
  Tikai internetā
  379,00 € / GAB
  UNIVERSĀLA IZKLIEDĒTĀJS IKRA IBKH33
  Kods: 4010951733199

  Praktiskums, ērtība, augsta kvalitāte un uzticamība - tās ir īpašības, ar kurām izceļas «IKRA» tehnika. Produkti tiek nodrošināti ar 24 mēnešu garantiju. Tas ir "IKRA mogatec" daudzfunkcionāls benzīna produkts 4in1 IBKH 33. Tas veic 4 funkcijas un darbojas kā krūmgriezis, pļāvējs, dzīvžogu šķēres un atzarotājs zaru apgriešanai. Vienā ierīcē ir viss...

  • Zīmols: Ikra Mogatec