-25%
ZĀLĀJA SĒKLU MAISĪJUMS GRASS FIX 1 KG
Kods: 5705781005415

ZĀLĀJA SĒKLU MAISĪJUMS GRASS FIX 1 KG

12,99 € 9,74 €/ GAB
9,74 €/ kg

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Katra maisījuma sēkla ir bagātināta ar mēslojumu un minerāliem, izmantojot unikālo iSeed tehnoloģiju. Šī tehnoloģija paātrina dīgtspēju un samazina mēslojuma izmaksas, jo katrai sēklai uzreiz tiek piegādāts nepieciešamais mēslojums, un nav nepieciešama papildu slāpekļa mēslošana. Visas sēklas ir smagākas nekā parasti, nodrošinot optimālu saskari ar zemi.
Sēklu izsējas norma: 1kg/ 30-40 m².
Sastāvs:
60% daudzgadīgā airene Lolium perenne L. TETRAGREEN / DOUBLE
30% sarkanā auzene Festuca rubra L. MAXIMA 1
10% Pļavas skarene Poa pratensis L. GERONIMO / GEISHA

Datu lapa
Universalioms vejoms
Sodų, parkų vejoms
Sportinėms vejoms
Specialios paskirties vejoms
MērķisStādīšanai atkārtoti, aktīvi nomīdītām vietām
Preču zīmeDLF
Iesaiņošanai1 kg

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri