Kods: 5908241708011

PIEKARAMAIS BRAIT WC 40G TĪRĪTĀJS ATSVAIDZINĀTĀJS FLOWERS

1,20 €/ GAB
30,00 €/ kg

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

PIEGĀDES IESPĒJAS:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Brait tualetes ziepes ar piekarināmu futrāli. Mazgā. Atsvaidzina. Novērš kaļķu nosēdumu uzkrāšanos. Neitralizē nepatīkamās smakas. Attīra un noņem netīrumus. Nodrošina ilgstošu patīkamu aromātu. Patīkams ziedu aromāts!
Lietošana: Pakariniet tīrīšanas līdzekli-atsvaidzinātāju uz tualetes malas tā, lai ūdens nolaišanas laikā ūdens plūsma būtu vērsta uz to.
Uzglabājiet bērniem nepieejamā vietā. Kairina ādu. NONĀKOT SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ūdens daudzumu. Izraisa nopietnus acu bojājumus. NONĀKOT SASKARĒ AR ACĪM: Vairākas minūtes skalojiet acis ar ūdeni. Izņemiet kontaktlēcas, ja tādas ir un to ir viegli izdarīt. Turpiniet skalot acis. Kaitīgs ūdens organismiem, ar paliekošām sekām. Velciet aizsargcimdus/ aizsargapģērbu / lietojiet acu (sejas) aizsargus. Ja rodas ādas kairinājums: konsultējieties ar ārstu.
Uzglabāšanas temperatūra: no 5 °C līdz 30 °C.
SASTĀVS: 30 % vai vairāk anjonu virsmaktīvās vielas, mazāk nekā 5 % balinātāji uz skābekļa bāzes, smaržvielas, Amyl cinnamal, Isoeugenol, Linalool, Phenoxyethanol.
Atgādinām, ka produktu sastāvs var tikt mainīts. Jaunākais sastāvdaļu saraksts ir norādīts uz iegādātā produkta iepakojuma. Ja internetā norādītās sastāvdaļas atšķiras no tām, kas norādītas uz iepakojuma, lūdzu, skatiet sarakstu uz iegādātā produkta.
Vislabāk lietot līdz dienas beigām: norādīts uz iepakojuma.
Bīstami
40 g
Izcelsmes valsts: EU
Ražotājs: Dramers S.A., Rabowice, ul.olszynowa 38, 62-020 Swarzedz, Polija, +48 61 624 55 00

Datu lapa
ZīmolsBRAIT
Iepakojums0,04 kg

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

PIEKARAMAIS BRAIT WC 40G TĪRĪTĀJS ATSVAIDZINĀTĀJS FLOWERS
+ + +
Komplekta cena
16,67 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri