-30%
BRAIT WC 40G ZIEPES FLOWERS UZPILDE
Kods: 5908241708028

BRAIT WC 40G ZIEPES FLOWERS UZPILDE

0,75 € 0,53 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Brait tualetes atsvaidzinātājs - ziepes ir ideāli piemērotas kā papildinājums piekaramajam paliktnim vai izmantošanai atsevišķi Mazgā. Atsvaidzina. Novērš kaļķu nosēdumu uzkrāšanos. Neitralizē nepatīkamās smakas. Attīra un noņem netīrumus. Nodrošina ilgstošu patīkamu aromātu. Patīkams ziedu aromāts!
LIETOŠANA: izņemiet ziepes no iepakojuma un ievietojiet tās futrālī. Piestipriniet to pie tualetes poda malas tā, lai, skalojot ūdeni, ūdens plūsma būtu vērsta pret to.
Uzglabājiet bērniem nepieejamā vietā. Kairina ādu. NONĀKOT SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ūdens daudzumu. Izraisa nopietnus acu bojājumus. NONĀKOT SASKARĒ AR ACĪM: Vairākas minūtes skalojiet acis ar ūdeni. Izņemiet kontaktlēcas, ja tādas ir un to ir viegli izdarīt. Turpiniet skalot acis. Kaitīgs ūdens organismiem, ar paliekošām sekām.
Uzglabāšanas temperatūra: no 5 °C līdz 30 °C.
SASTĀVS: 30 % vai vairāk anjonu virsmaktīvās vielas, mazāk nekā 5 % balinātāji uz skābekļa bāzes, smaržvielas, Amyl cinnamal, Isoeugenol, Linalool, Phenoxyethanol.
Atgādinām, ka produktu sastāvs var tikt mainīts. Jaunākais sastāvdaļu saraksts ir norādīts uz iegādātā produkta iepakojuma. Ja internetā norādītās sastāvdaļas atšķiras no tām, kas norādītas uz iepakojuma, lūdzu, skatiet sarakstu uz iegādātā produkta.
Vislabāk lietot līdz dienas beigām: norādīts uz iepakojuma.
40 g
Izcelsmes valsts: EU
Ražotājs: Dramers S.A., Rabowice, ul.olszynowa 38, 62-020 Swarzedz, Polija, +48 61 624 55 00

Datu lapa
Preču zīmeBRAIT
Iepakojums0,04 kg

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

BRAIT WC 40G ZIEPES FLOWERS UZPILDE
+ + +
Komplekta cena
7,90 € / GAB