Kods: 4771601491080

SUPERFOSFĀTS 7,5 KG

21,99 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

SUPERFOSFĀTS Granulēts fosfora mēslojums, kas paredzēts galvenajai un mēslošanai pavasarī un rudenī augu aktīvās veģetācijas sākumā un tās laikā.
Granulēts superfosfāts ir viegli izplatīties, tas nav iegūt putekļains, un nekļūst saspiesti. Fosfors pozitīvi ietekmē sakņu sistēmu, palīdz nogatavojušos ražu, augļi un dārzeņi kļuvuši spēcīgāki, lielāki, to garšas īpašības ir labāk. Trūkums Fosfora sākumā auga dzīves izraisa nelabojams zaudējumiem nākotnē. Tas ir pierādīts ar zinātniskiem pētījumiem, ka sēklas augu var asimilēt fosforu, kas satur augsnē, tikai piektajā nedēļā. Tieši tāpēc ir svarīgi, lai mēslot augus ar fosforu.
LIETOŠANA. Mēslošanas līdzekļi tiek piemēroti pavasarī pirms sējas, sējas, vai rudenī. Papildu mēslošana ir iespējams, ja ir simptomi fosfora lackage. Mēslošanas līdzekļi tiek izmantoti dārzeņu, augļu koki, augļu krūmu un kultūru. Visjūtīgākais trūkuma fosforu, kartupeļi, tomāti, ābelēm, upenes. Dārzeņi, kartupeļi, augļu koki, augļu krūmi, zālāji 3,0-4,0 kg/a. Iepakojums: 7,5 kg

Datu lapa
Mēslojumu veidiGranulēts mēslojums
Preču zīmeBALTIC AGRO
Iesaiņošanai7,5 kg

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!