Kods: 5901924809548

NARCISES TÊTE À TÊTE

Augstums


15-20 cm

Ziedēšanas laiks


IV-V

Saulaina vieta


Daļēja ēna


Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Daudzgadīgi augi ar stingriem stublājiem un skaistām, lineārām lapām. Brīnišķīgi smaržojošie ziedi ir gana lieli, pa vienam vai kopās. Pēc ziedu formas narcises iedalāmas: šķeltvainadziņa un ciklameņu, lielvainadziņa un pildītās, daudzziedu, dzejnieku un tacētu. Izvēloties dažādas šķirnes, ziedēšanu var nodrošināt no marta beigām līdz jūnija sākumam. Tradicionālās ziedu krāsas ir balta un dzeltena. Narcises vislabāk aug vidēji mitrā un auglīgā augsnē. Var stādīt saulē vai daļējā ēnā, augot zem kokiem, uzzied vēlāk, taču neizbalē košo krāsu ziedi. Ieteicams narcišu sīpoliņus pārstādīt ik pēc 4–5 gadiem, jo vēlāk ziedi paliek smalkāki un augs mazāk zied. Narcišu sīpoliņus stāda septembra vidū, 2–3 sīpoliņu dziļumā, tas atkarīgs no augsnes. Šīs brīnišķīgās puķes nekonkurē ar citiem dārza augiem, tāpēc tās var iekļaut kompozīcijās alpinārijos, puķu podos vai citās dekoratīvās zonās. Visbiežāk tiek stādītas grupās, retāk – pa vienai. Izvēloties dažādu krāsu un augstumu narcises, iespējams izveidot brīnišķīgu pavasara puķu dobi.

Datu lapa
Augstums15-20 cm
Ziedēšanas laiksIV-V
Saulaina vieta
Daļēja ēna
KrāsaDzeltena
Sīpolu izmērs10/12
Sīpolu skaits iepakojumā, gab.3
Augu augstums, cm15-20
Sēklu skaits iepakojumā3

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

GARDENA SĪPOLU STĀDĪTĀJS 03412-20
+ +
Komplekta cena
17,04 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri