-40%
ORGANISKĀ AUGU GRUNTS 32 L
Kods: 4770168240940

ORGANISKĀ AUGU GRUNTS 32 L

4,99 € 2,99 €/ GAB
0,09 €/ l

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

PIEGĀDES IESPĒJAS:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Organisks augsnes aizvietotājs
UNIVERSĀLA ZEME
Deklarējamie kvalitātes rādītāji: pHKCl 5,5–6,5, elektrovadītspēja (EC) – 1,0 mS/cm; organiskās vielas – 93 %; kopējais slāpeklis (N) 0,2 %; kopējais fosfors (P2O5) 0,007 %; kopējais kālijs (K2O) 0,05 %, mitrums - max 60 %.
Izejvielas: dažādu tipu kūdra, dzīvnieku izcelsmes organiskais mēslojums, minerālmēsli, kaļķakmens milti, mitrināšanas aģents un māla minerāli.
Lietošana: tukša puķu podu (diedzētavu, puķu kastu) telpa piepildāma ar grunti, iestādāmi augi, grunts apkārt augiem noblīvējama, bagātīgi aplejama ar ūdeni; augsnes uzlabošana siltumnīcās, puķu dobēs un lauka sakņu dobēs – 2–3 l/m2; dēstu (ogu krūmu, augļkoku stādu) stādīšana augsnē – 1–2 l stādīšanas bedrītē; krūmu un kociņu stādīšana – 3–5 l stādīšanas bedrītē; augu papildus mēslošana veģetācijas laikā – 0,5–2 l/1 augam vai 2–3 l/m2; augsnes mulčēšana – 2 cm slānī; zālāja mulčēšana – 3–4 cm slānī pēc zālāja aerācijas vai atstādīšanas.
Drošība un glabāšana: grunts lietošanai, glabāšanai un pārvadāšanai nav nekādu īpašu drošības prasību. Strādājot ievērot vispārējās higiēnas prasības, lietot cimdus. Ja nokļūst uz ādas vai acīs, skalot ar ūdeni. Sargāt no bērniem! Glabāt sausā vietā, aizsargātā no tiešiem saules stariem, mitruma, iespējama piesārņojuma, mehāniskiem iepakojuma bojājumiem, ievērot glabāšanas termiņus. Glabāt ne augstākā kā +40 oC temperatūrā. Sasalstot un vēl atkausējot grunts īpašības nemainās.
Garantētā tilpummasa: 500-600 kg/m³
Pielietojums: universāla grunts, saskaņā ar speciālu receptūru profesionāli sagatavota no organiskām un minerālām vielām, paredzēta sēklu diedzēšanai; dēstu (stādu) pavairošanai un audzēšanai; dārzeņu, puķu, dekoratīvo augu, augļu krūmu un augļkoku audzēšanai un pārstādīšanai; kapu kārtošanai; stādāmās zemes papildināšanai un uzlabošanai; zālāja un augsnes mulčēšanai, apstādījumu apkārtnes kārtošanai un apzaļumošanai. Gruntī līdzsvarots barības vielu daudzums, tā ir poraina, labi uzsūc ūdeni, aiztur mitrumu, tajā nav slimību infekcijas perēkļu.
Padomi: pirms lietošanas grunti nepieciešams izvēdināt. Pēc pārstādīšanas mēslošanu nepieciešams sākt pēc 6–8 nedēļām. Grunti var maisīt ar augsni vai kūdru vēloties uzlabot augsnes struktūru un auglību. Augus stādiet (pārstādiet) esot vēsam laikam. Pastāvīgi irdiniet augsnes virsmu. Izmantota grunts lieliski der augļudārza vai sakņu dārza zemes uzlabošanai, augu atlieku kompostēšanai.
Sastāvs: 100% kūdra H10, mēslošanas līdzeklis NPK 14-16-18 1,5kg/m³, organiskais mēslošanas līdzeklis  2kg/m³, māls 10kg/m³,apsakņošanās aktivators 1kg/m³, kaļķakmens milti 4,4kg/m³

Datu lapa
Kopējais tilpums32 l
MērķisUniversāli
ZīmolsAGRONOM
TipsZeme
Izfasēšana32 l
Valodas uz iepakojumaEE, EN, LV, LT

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri