www.veikalsdarzam.lv privātuma politika.

 

Kam nepieciešama šī privātuma politika?

SIA "Veikals dārzam“, vienotais reģistrācijas Nr. 40203103163, juridiskā adrese Valdeķu iela 68/2 – 51, Rīga, LV-1058, Latvija, (turpmāk „uzņēmums“ vai „Mēs“). Mēs rūpējamies par jūsu privātumu un personīgo datu aizsardzību, kā arī apstrādājam personas datus saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Savienības Vispārīgo datu aizsardzības regulu (ES) 2016/679 (turpmāk – Reglamentu), Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citiem tiesību aktiem par personas datu aizsardzību. Lai nodrošinātu taisnīgu un pārskatāmu informāciju par jūsu personas datu apstrādi, Mēs publicējam šo konfidencialitātes politiku (turpmāk – „Politika“).

 

Šī politika nosaka, kādu personīgo informāciju mēs apkopojam un kādiem nolūkiem mēs apstrādājam personīgos datus mūsu pakalpojumu interneta vietnē www.veikalsdarzam.lv (turpmāk – „Vietne“ vai „Interneta veikals“) vai kur citur. Šī politika satur arī svarīgu informāciju par jūsu personas datu aizsardzību, jūtu tiesībām un to, kā jūs tās varat izmantot. Iesakām atvēlēt laiku šīs politikas pārskatīšanai un, ja jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums uz norādīto kontaktinformāciju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs paturam tiesības nākotnē mainīt šo politiku, tāpēc aicinām periodiski pārlasīt un pārskatīt šo politiku.

 

 Kas ir personas dati un kā tie tiek apstrādāti?

Personas dati – jebkura ar jums tieši vai netieši saistīta informācija, kurā attēlota jūsu identitāte vai ar kuras palīdzību iespējams netieši jūs identificēt, izmantojot attiecīgos datus (piemēram, vārds, e-pasta adrese, transportlīdzekļa reģistrācijas numurs utt.).

Personas datu apstrāde – jebkura darbība ar jūsu personas datiem (ieskaitot vākšanu, ierakstīšanu, glabāšanu, rediģēšanu, modificēšanu, piekļuves piešķiršanu, pieprasīšanu, pārsūtīšanu, arhivēšanu, utt.).

Apstrādājot jūsu personas datus, uzņēmums ievēro šādus personas datu apstrādes principus:

 • Jūsu personas dati tiek apstrādāti tikai tik daudz, cik tas vajadzīgs attiecīgo, skaidri definēto un likumīgo mērķu sasniegšanai, ievērojot jūsu privātuma aizsardzību;
 • jūsu personas dati tiek apstrādāti precīzi, taisnīgi un likumīgi, un tikai tādiem mērķiem, kas atbilst mērķiem, kādiem jūsu personas dati tika ievākti;
 • jūsu personas dati tiek apstrādāti stingrā saskaņā ar skaidrām un pārredzamām juridiskām prasībām par personas datu apstrādi;
 • jūsu personas dati tiek apstrādāti tikai tādā formā, kas ļauj jūs identificēt ne ilgāk kā tas nepieciešams iepriekš noteiktajiem nolūkiem, kuriem iepriekš ievākti personas dati;
 • uz jūsu personas datu apstrādi attiecas attiecīgi tehniski un organizatoriski pasākumi, lai nodrošinātu personas datu drošību, ieskaitot aizsardzību pret neatļautu to apstrādi un nejaušu datu nozaudēšanu, iznīcināšanu un tīšu sabojāšanu.

 

Kādiem nolūkiem mēs apstrādājam jūsu personas datus?

Mūsu personas datu apstrāde tiek veikta šādiem mērķiem:

 

 

Apstrādes mērķis:

Apstrādātie personas dati:

Nosacījumi likumīgai datu apstrādei:

Uzglabāšanas termiņš:

 

Konta reģistrācija un administrēšana

 

Šī mērķa dēļ pārstrādājam jūsu datus, lai izveidotu savu interneta veikala kontu un izmantotu visas (e-komercijas) pakalpojumu iespējas, kas pieejamas reģistrētiem lietotājiem.

 

Identifikācijas dati (reģistrācijai):

 • Vārds un uzvārds;
 • E-pasta adrese;
 • Parole (šifrēta);
 • Telefona numurs;
 • Piegādes adrese.

 

 

Informācija par kontu (administrēšanai):

 • Pasūtījumu vēsture un informācija;
 • Piegādes adrese;
 • Personīgie kuponi;
 • Konta darbības, ieskaitot tehnisko informāciju (piemēram, IP adrese, pieteikšanās informācija, konta darbības);
 • E-pasta informācija (piemēram, lai nosūtītu sveiciena e-pastu brīdī, kad izveidojat kontu vai pieprasāt vecās paroles atjaunošanu);
 • Informācija par konta sasaistīšanu ar sociālajiem tīkliem*.

*Kad sasaistāt savu e-pastu ar sociālā tīkla kontu (Facebook un/vai Google+) (t.i., pieteikšanās sasaiste), interneta veikalam ir tiesības izmantot informāciju no sociālajiem tīkliem, tai skaitā e-pasta adresi un paroli (šifrētu).

 

 

Jūsu piekrišana, kura tiek uzskatīta par iegūtu brīdī, kad interneta veikalā izveidojat kontu (regulas 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts).

Mēs saglabājam jūsu kontu un tajā esošos personas datus 3 gadus kopš pēdējā pieteikšanās datuma savā kontā, ja vien neveicat pasūtījumus no interneta veikala ar e-pasta starpniecību.

 

Minētos datus mēs iegūstam no jums brīdī, kad izveidojat un/vai izmantojat savu kontu. Atgādinām, ka nespēsim izveidot jūsu kontu, ja neaizpildītos reģistrācijas laukus.

 

Savā kontā varat apskatīt un/vai labot personīgos datus, kurus esat iesniedzis mūsu interneta veikalam.

 

 

 

E-komercijas pieprasījumu izpilde

 

Šī mērķa dēļ apstrādājam jūsu datus interneta veikala vajadzībām. Kad pasūtiet mūsu vietnē preces, mums tās nepieciešams nogādāt jums (t.i., noslēgt un izpildīt preču pirkšanas un pārdošanas līgumu).

 

 

Identifikācijas dati:

 • Vārds un uzvārds.

Kontaktinformācija:

 • E-pasta adrese;
 • Telefona numurs.

 

Informācija par piegādi:

 • Piegādes adrese;
 • Produkta apraksti;
 • Preču cenas;
 • Vienību skaits.

 

 

Līgums starp pircēju un pārdevēju, kas tiek noslēgts brīdī, kad interneta veikalā tiek pasūtītas preces (regulas 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts).

 

Mums jāievēro juridiskie pienākumi glabāt visus noslēgtos līgumus un to apstiprinošos dokumentus, ieskaitot grāmatvedības kārtošanu (regulas 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts).

 

Mēs saglabāsim jūsu pasūtījuma datus (līgumu) 10 gadus kopš pasūtījuma piegādes dienas arī tad, kad jūsu konts būs dzēsts no interneta veikala vietnes.

 

Iegādājoties preces interneta veikalā, jums ir jāiepazīstas un jāpiekrīt mūsu noteikumiem. Varat tos atrast interneta vietnē [ https://veikalsdarzam.lv/noteikumi ]. Šajos noteikumos iekļauta informācija arī par jūsu personas datiem, kas tiek apstrādāti šo mērķu dēļ.

 

 

 

Pieprasījumu administrēšana

Šī mērķa dēļ mēs apstrādājam jūsu datus, lai varētu izvērtēt un analizēt jūsu pieprasījumus lai sniegtu jums nepieciešamo atbildi.

 

Identifikācijas dati:

 • Vārds un uzvārds.

Kontaktinformācija:

 • Adrese;
 • E-pasta adrese;
 • Telefona numurs.

Sīkāka informācija par pieprasījumu:

 • Pieprasījuma (ziņojuma) apraksts;
 • Sūdzību apstiprinošie dokumenti.

 

Jūsu piekrišana, kuru esat mums devuši, nosūtot mums pieprasījumu, kas nav saistīts ar jūsu tiesībām un/vai ar likumu aizsargāto interešu iespējamajiem pārkāpumiem (regulas 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts).

 

 

Mums ir juridisks pienākums izskatīt jūsu pieprasījumu par iespējamu jūsu tiesību un/vai pēc likuma aizsargāto interešu pārkāpumu un sniegt jums atbilstošu atbildi (regulas 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts).

 

 

Mēs saglabāsim jūsu pieprasījumu visu izmeklēšanas laiku. Dati tiks saglabāti 3 mēnešus kopš to izskatīšanas dienas (izņemot publisku komunikāciju*).

 

 

Kad nosūtāt mums pieprasījumu, sūdzību, pretenziju vai kāda cita veida ziņojumu, izmantojot mūsu piedāvāto kontaktinformāciju (piemēram, adresi, e-pasta adresi, tālruni, publisko kontu, ieskaitot saziņu sociālajos medijos, utt.), mēs saņemam datus tieši no jums un/vai jūsu pārstāvja. Tāpat varat ar mums sazināties interneta vietnē pieejamajā „Sazinieties ar mums“ formā.

 

*Personas datus iespējams uzglabāt ilgāku laika periodu, ja izmeklēšana netiek veikta vai tā vēl nav pabeigta. Tāpat varam to uzglabāt, ja konkrētie personas dati nepieciešami, lai aizsargātu mūsu vai trešo personu likumīgās intereses, piemēram, noilguma vai juridiska strīda gadījumā. Ja sūdzība tiks atrisināta izlīguma ceļā, jūsu personas dati tiks uzglabāti 10 gadus.

 

 

 

Komunikācija publiskajā telpā

 

Šī mērķa dēļ apstrādājam jūsu datus, lai ar jums sazinātos, izmantojot sociālos tīklus un/vai citus līdzekļus.

 

Mūsu konti sociālajos tīklos:

 


        

 

        

 

      

 

Identifikācijas dati:

 • Vārds un uzvārds (segvārds);

 

Sīkāki dati par komunikāciju:

 • Informācija par saziņu ar kontu („patīk“, „sekot“, „komentēt“, „dalīties“, „apmeklēt“, utt.);
 • Fotogrāfijas (profila un/vai uzņēmuma);
 • Nosūtītais ziņojums (tā saturs);
 • Dati par ziņojumu (ziņas piegādes laiks, ziņojumā esošie pielikumi, tērzēšanas vēsture, utt.);
 • Informācija par dalību uzņēmuma rīkotajos pasākumos un/vai konkursos (dalība, nepiedalīšanās, intereses, konkursu noteikumu ievērošana, utt.);
 • Informācija par uzņēmuma novērtēšanu (atsauksmes vērtējums un tās saturs).

 

Jūs dodat savu piekrišanu, apmeklējot un/vai sazinoties ar mums vai mūsu pārvaldītajiem sociālajiem tīkliem (regulas 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts).

 

Mēs apstrādāsim jūsu iesniegtos personas datus līdz brīdim, kad paši atsauksiet savas darbības (t.i., kopš jūsu konta personīgo datu dzēšanas datuma), bet ne ilgāk par laiku, kad tiks dzēsts uzņēmuma konts*.

 

Nesankcionētas saziņas gadījumā (piemēram, neslavas celšana, uzņēmuma reputācijas bojāšana, utt.), mēs konkrētās ziņas un darbības varam uzglabāt kā pierādījumus ilgstošu laika posmu, lai saglabātu informāciju par pārkāpumiem un aizsargātu savas likumīgās intereses (t.i., ārpustiesas, pirmstiesas un tiesvedības laikā).

 

Mēs saņemam jūsu datus tieši no jums (jūsu sociālo tīklu profiliem) brīdī, kad apmeklējat un/vai sazināties ar mums vai mūsu pārvaldītajiem sociālo tīklu kontiem.

 

*Lūdzu ņemiet vērā, ka sociālajos tīklos sniegtie un esošie dati tiek pārvaldīti kopā ar sociālo tīklu pārvaldniekiem (t.i., platformām, kuras pārvalda Facebook Inc., Instagram Inc., Google LLC., u.c.). Iesakām iepazīties ar personas datu apstrādi arī konkrētajos sociālajos tīklos, izlasot sociālā tīkla pārvaldnieku sniegto informāciju un ziņojumus par konfidencialitāti.

 

 

 

Kas var saņemt jūsu personas datus?

 

Mēs varam sniegt jūsu pasūtījuma datus (ieskaitot personīgos datus) trešajām personām (piemēram, SIA „Omniva LV“, SIA „DPD Latvija“), kas nodrošina piegādes pakalpojumus interneta veikalā vai jebkurus citus pakalpojumus, kas saistīti ar interneta vietnē pasūtīto preču vai pakalpojuma izpildi;

 

Varam nodot jūsu personas datus trešajām personām (datu apstrādātājiem), kas palīdz mūsu uzņēmumam ar interneta vietnes administrēšanu un/vai glabāšanu, kā arī tiešajiem mārketinga pakalpojumu sniedzējiem. Šādas personas var būt programmētāji un datu bāzu programmas nodrošinātāji, datu bāzu pārvaldības pakalpojumu sniedzēji, mākoņa pakalpojumu sniedzēji un citas personas.

 

Jūsu personas dati var tikt nodoti arī kompetentajām iestādēm un/vai tiesībaizsardzības aģentūrām (piemēram, tiesai, policijai vai citām uzraudzības iestādēm); juridisko pakalpojumu sniedzējiem; apdrošināšanas kompānijām un/vai citiem. Ņemiet vērā, ka jūsu dati tiks sniegti tikai tik daudz, cik nosaka piemērojamie likumi, kas nepieciešami, lai aizsargātu un/vai aizstāvētu mūsu tiesību, klientu, darbinieku vai resursu drošību.

 

Lūdzu ņemt vērā, ka jūsu personas dati tiek izsniegti trešajām personām, kuras ar noslēgtu līgumu garantē pienācīgu un atbilstošu personas datu apstrādi un aizsardzību. Jūsu personas dati netiek nosūtīti trešajām valstīm (t.i., ārpus Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas valstīm) vai starptautiskajām organizācijām.

 

 

Kādas ir jūsu tiesības un kā varat tās izmantot?

 

Datu subjektiem, kuru personas datus mēs apstrādājam, ir tiesības uz:

 • pieprasīt, piekļūt un iegūt savu personas datu kopijas;
 • pieprasīt labot vai ierobežot savus personas datus, kas ir kļūdaini vai nepilnīgi;
 • pieprasīt dzēst vai ierobežot pārmērīgu vai nelikumīgu personas datu apstrādi;
 • nepiekrist savu personas datu apstrādei;
 • pieprasīt, lai viņa personas dati tiktu pārsūtīti sistemātiskā, datorlasāmā formātā ("tiesības uz datu pārnesamību");
 • tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, ja apstrāde balstās uz datu apstrādes piekrišanu (saskaņā ar regulas 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu). Datu subjekta piekrišanas atsaukšana neietekmē apstrādes likumību pirms atsaukšanas;
 • iesniegt sūdzību Valsts datu aizsardzības inspekcijā (info@dvi.gov.lv).

 

Uzņēmums neveic lēmumu pieņemšanu balstoties tikai uz automatizētu datu apstrādi, ieskaitot profilēšanu, kas varētu radīt juridiskas sekas vai būtiski radīt jums ietekmi.

 

Datu subjekts var izmantot savas tiesības, iesniedzot uzņēmumam rakstisku un personīgu pieprasījumu (ar uzņēmuma darbinieka starpniecību) pa pastu, ar pārstāvja starpniecību vai elektroniskā veidā – pa e-pastu: palidziba@veikalsdarzam.lv, rakstiski - Valdeķu iela 68/2 – 51, Rīga, LV-1058, Latvija.

 

 

 

Iesniedzot pieprasījumu, datu subjektam ir jāapstiprina sava identitāte kādā no sekojošajiem veidiem:

 • iesniedzot pieprasījumu uzņēmuma darbiniekam kopā ar kādu derīgu personu apliecinošu dokumentu;
 • iesniedzot pieprasījumu pa pastu vai nosūtot to ar kurjeru kopā ar kādu derīgu personu apliecinošu dokumentu;
 • iesniedzot pieprasījumu elektroniski, izmantojot elektroniskos līdzekļus, kas palīdz precīzi identificēt personu (piemēram, mobilais paraksts, apstiprināts elektroniskais paraksts, utt.).

 

Saņemot pircēja pieprasījumu par datu aizsardzības tiesību izmantošanu, mēs atbildēsim nekavējoties, bet ne vēlāk kā 1 (viena) mēneša laikā no pieprasījuma datuma. Atkarībā no pieprasījumu sarežģītības un skaita, 1 mēneša periodu vajadzības gadījumā var pagarināt par vēl vienu mēnesi (pēc 1 (pirmā) mēneša paziņojuma par pagarinājumu un konkrētās pagarināšanas iemesliem). Par šādu pagarināšanu jūs tiksiet informēti viena mēneša laikā. Izmantojot savas datu apstrādes tiesības, jums tiks sniegta bezmaksas informācija. Tomēr, ja jūsu pieprasījums ir acīmredzami nepamatots vai nesamērīgs, it īpaši atkārtota satura gadījumos, pārdevējs var iekasēt saprātīgu maksu (t.i., pieprasīt administratīvās izmaksas) par pieprasītās informācijas sniegšanu vai saziņas veidu vai atteikties rīkoties pēc datu subjekta lūguma.

 

Atbilde tiks sniegta tādā formātā, kādu izvēlējāties savā pieteikumā. Ja pieprasījumā nenorādījāt vēlamo kontaktēšanās veidu, kādā vēlaties saņemt atbildi, tā jums tiks nosūtīta tādā pašā formātā kā jūsu pieprasījums.

 

 

Kādi ir jūsu pienākumi un atbildība?

 

Jūs esat atbildīgs par iesniegto personas datu pareizību, precizitāti un pilnīgumu. Tāpēc pasūtījuma vai konta reģistrācijas veidlapā lūdzam jums ir iesniegt pilnīgu, precīzu un pareizu informācija par sevi. Ja jūs sniegsiet nepareizu, nepatiesu vai maldinošu informāciju, mums ir tiesības atcelt jūsu reģistrāciju vai pasūtījumu vai ierobežot jūsu piekļuvi interneta veikalam. Tāpat, ja mainās jūsu personas dati (kas nepieciešami iepriekš izklāstītajiem mērķiem), jums ir pienākums nekavējoties informēt uzņēmumu par visām izmaiņām saistībā ar jūsu personas datiem.

 

Iesniedzot savus personas datus, jūs esat pilnībā atbildīgs par savu personas datu iesniegšanas pareizību un likumību un esat atbildīgs par visiem zaudējumiem, kas var rasties mums un/vai trešajām personām šādu personas datu nelikumīgas apstrādes rezultātā.

 

 

Kā mēs rūpējamies par jūsu personas datu drošību?

 

Apstrādājot jūsu personas datus, mēs piemērojam atbilstošus organizatoriskos un tehniskos drošības pasākumus un risinājumus, lai aizsargātu jūsu personas datus pret nejaušu vai nelikumīgu izpaušanu, iznīcināšanu, izmainīšanu vai kādu citu nelikumīgu rīcību. Iepriekš minētie pasākumi tiek izvēlēti, pamatojoties uz riskiem, kas saistīti ar jūsu kā datu subjekta tiesībām un brīvību.

 

Mēs vienmēr nodrošinām stingru piekļuves kontroli pār apstrādātajiem personas datiem, tāpēc konkrēto piekļuvi datiem piešķiram tikai tiem darbiniekiem, kuriem nepieciešami jūsu personas dati, lai veiktu savas darba funkcijas un uzraudzītu, kā tiek piešķirtas lietotāju pieejas. Piekļuve personas datiem tiek nodrošināta, izmantojot atbilstošas ​​paroles un konfidencialitātes līgumus, ar kuru palīdzību iespējams piekļūt jūsu personas datiem.

 

Vēlamies vērst uzmanību, ka visi uzņēmuma darbinieki, kuriem ir pieeja jūsu personas datiem, zina par personas datu aizsardzības prasībām un viņiem ir pienākums nodrošināt apstrādāto personas datu konfidencialitāti.

 

Kur vērsties, ja jums joprojām ir jautājumi?

 

Ja jums ir jautājumi, varat sazināties ar mums pa e-pastu. E-pasts: palidziba@veikalsdarzam.lv vai zvaniet: +371 23112633.