Kods: 4008398811846

COMPO UNIVERSĀLAIS SUBSTRĀTS 70 L

Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

COMPO SANA® Universāls substrāts augiem
• vieglā, porainā struktūra ļauj saknēm piekļūt pietiekami daudz gaisa
• nodrošina augus ar barības vielām 6 nedēļas
• laba ūdens absorbcija
COMPO SANA® ir augstas kvalitātes vācu izcelsmes substrāts, kas satur kūdru, visas augiem svarīgās barības vielas un tādas piedevas kā perlīts un AGROSIL® sakņu augšanas aktivators, kas veicina visu zaļlapu augu, palmu un papardes augšanu. Substrāts augiem, kuru barības vielu prasības ir augstas.
Sastāvs: Kūdra H2-H7, perlīts, kaļķis, NPK mēslojums, Agrosil (silīcija fosfāts).
Lietošanas norādes: Gatavs lietošanai visu augu audzēšanai un pārstādīšanai. Pēc 4-6 nedēļām augiem nepieciešams papildu mēslojums. Sāļums (KCl): < 3,0 g/l, pH (CaCl2): 5,0 - 6,5. Barības vielas: 200 - 450 mg/l šķīstošā slāpekļa N (CaCl2). 200 - 500 mg/l šķīstošā fosfora P205 (CAL). 300 - 550 mg/l šķīstošā kālija K20 (CAL).

Datu lapa
Kopējais tilpums70 l
MērķisUniversāls
Preču zīmeCOMPO
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri