Kods: 4770168911536

ROŽU UN ZIEDOŠU KRŪMU MĒSLOŠANAS LĪDZEKLIS, 1 KG

4,19 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Granulēts hloru nesaturošs kompleksais mēslošanas līdzeklis – paredzēts dekoratīvo augu stādāmā materiāla un stādu, daudzgadīgo puķu, rožu, ziedošo krūmu, citu dekoratīvo augu un to dzīvžogu mēslošanai
Mēslošanas rekomendācijas: centieties mēslot lokāli. Iestrādājiet mēslošanas līdzekli augsnē pirms pavasara stādīšanas un 3–5 reizes veģetācijas periodā: pavasarī veģetācijas sākumā, pirms ziedēšanas un intensīvas ziedēšanas laikā. Pēc mēslošanas palaistiet. Mēslojiet laukumu apkārt krūmiem zaru vainaga platumā.
Mēslošanas līdzekļa norma: stādāmais materiāls, stādiņi – 25 g/m2 daudzgadīgās puķes, jaunas rozes un dekoratīvie krūmi – 30–50 g/m2 nobriedušas rozes un ziedoši krūmi, pārkoksnējušies dekoratīvi augi – 50–80 g/m2 dekoratīvo krūmu dzīvžogi – 100 g/m2.
EK MĒSLOŠANAS LĪDZEKLIS. Mēslojuma tips: B.1.1. NPK minerālmēslojums ar magniju, sēru un mikroelementiem (boru, varu, dzelzi, mangānu, molibdēnu, cinku) NPK (Mg, S) 11-11-21 (+2,6+25)+(B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn).

Datu lapa
Mēslojumu veidiGranulēts mēslojums
Preču zīmeAGRONOM
Iesaiņošanai1 kg

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

ROŽU UN ZIEDOŠU KRŪMU MĒSLOŠANAS LĪDZEKLIS, 1 KG
+ + +
Komplekta cena
14,08 € / GAB