-35%
PUĶU MĒSLOŠANAS LĪDZEKLIS 1 KG
Kods: 4770168911567

PUĶU MĒSLOŠANAS LĪDZEKLIS 1 KG

4,59 € 2,99 €/ GAB
2,99 €/ kg

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

PIEGĀDES IESPĒJAS:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Granulēts hloru nesaturošs mēslošanas līdzeklis – paredzēts puķu stādu, istabas, balkona un lauka puķu, ziedošu krūmu un to dzīvžogu mēslošanai.
Mēslošanas rekomendācijas: centieties mēslot lokāli. Iestrādājiet mēslošanas līdzekli augsnē pirms pavasara stādīšanas un 3–4 reizes veģetācijas periodā: pavasarī veģetācijas sākumā, veidojoties ziedu pumpuriem un/vai ziedkopām, kā arī intensīvas ziedēšanas laikā. Pēc mēslošanas palaistiet. Mēslojiet laukumu apkārt krūmiem zaru vainaga platumā.
Mēslošanas līdzekļa norma: puķu stādi – 20 g/m2 istabas, balkona, puķu un konteineru puķes un ziedošie augi 2–3 g/1 l substrāta (zemes) āra puķes un jauni ziedošie krūmi – 30–50 g/m2 nobrieduši (pārkoksnējušies) dekoratīvie krūmi – 50–80 g/m2 dekoratīvo krūmu dzīvžogi – 100 g/m2.
EK MĒSLOŠANAS LĪDZEKLIS. Mēslojuma tips: B.1.1. NPK minerālmēslojums ar magniju, sēru un mikroelementiem (boru, varu, mangānu) NPK (Mg, S) 8-11-23 (+4,2+29)+(B, Cu, Mn).

Datu lapa
Mēslojuma sezonalitāteVasaras mēslošana, Pavasara mēslošana
Mēslojumu veidiBerams mēslojums
ZīmolsAGRONOM
Izfasēšana1 kg
Valodas uz iepakojumaEE, EN, LV, LT

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri