Tikai internetā
DZĪVŽOGU UN ZĀLES ŠĶĒRU TURĒTĀJS IKRA MOGATEC GBS/FGBS
Kods: 4010951511940

DZĪVŽOGU UN ZĀLES ŠĶĒRU TURĒTĀJS IKRA MOGATEC GBS/FGBS

29,00 €/ GAB

Pieejamība:

*Uzmanību! Šis produkts tiek pasūtīts tieši no piegādātāja, un tā piegāde var aizņemt 5-10 darba dienas.

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Praktiskums, ērtības, augsta kvalitāte un uzticamība - tās ir īpašības, ar kurām izceļas «IKRA» tehnika. Šis teleskopiskais turētājs ir piemērots šādiem zāles un dzīvžogu šķēres modeļiem: "Ikra" GBS 9054 Li ir 6050 "Flexo trim" FGBS 80 Li. Izmantojot zāles un dzīvžogu šķēres un šo regulējamo turētāju, jūs varat viegli, ātri un ērti nopļaut zāli pie klučiem, žogiem, apstādījumiem un puķu dobēm. Regulējamais kronšteins tiks pielāgots jūsu augumam, ļaujot jums saglabāt mugurkaulu taisni un izvairīties no muguras sāpēm.

Datu lapa
KrāsaPelēka
Preču zīmeIkra Mogatec
Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

DZĪVŽOGU UN ZĀLES ŠĶĒRU TURĒTĀJS IKRA MOGATEC GBS/FGBS
+
DZĪVŽOGU UN ZĀLES ŠĶĒRU TURĒTĀJS IKRA MOGATEC... 29,00 € / GAB
Komplekta cena
98,00 € / GAB