Tikai internetā
AKUMULATORS 40V 2.5AH IKRA AKUMULATORA PRODUKTIEM
Kods: 4010951170727

AKUMULATORS 40V 2.5AH IKRA AKUMULATORA PRODUKTIEM

99,00 €/ GAB

Pieejamība:

*Uzmanību! Šis produkts tiek pasūtīts tieši no piegādātāja, un tā piegāde var aizņemt 5-10 darba dienas.

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Akumulators ir piemērots visiem «Ikra» 40 V sērijas izstrādājumiem. Akumulators ir izgatavots «Samsung» rūpnīcā, un to raksturo augsta kvalitāte, izturība un ilgmūžība. Jauda: 40V 2.5Ah Li-Ion Darbības laiks: līdz 60 minūtēm (atkarībā no izstrādājuma un darbības režīma) Akumulatora uzlādes laiks: 1-5 stundas (atkarībā no lādētāja) Cikli: 700 - 1000 (uzlādējot no 0% līdz 100%) LED indikators: parāda akumulatora uzlādes līmeni Ieteikumi: 1. Akumulators ir jāuzlādē tikai ar specializētu «IKRA mogatec» lādētāju 2. Akumulatoram jābūt pilnībā izlādētam, atstājot apmēram 20%, jo tas paildzina tā kalpošanas laiku 3. Ja akumulators ilgstoši netiek izmantots, tas jāuzglabā sausā, vēsā vietā 4. Neatstājiet akumulatoru zem nulles temperatūrā un tiešos saules staros.

Datu lapa
KrāsaMelna
Preču zīmeIkra Mogatec
Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

AKUMULATORS 40V 2.5AH IKRA AKUMULATORA PRODUKTIEM
+
AKUMULATORS 40V 2.5AH IKRA AKUMULATORA PRODUKTIEM 99,00 € / GAB
Komplekta cena
268,99 € / GAB