-50%
REDĪSI RIESEN VON ASPERN VIOLA SNIEŽKA
Kods: 4770168136953

REDĪSI RIESEN VON ASPERN VIOLA SNIEŽKA

Raphanus sativus L.

Sėjos laikas, gylis


2 cm

Attālumi, cm


3x10 cm

Raža


IV-X

1,95 € 0,98 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā
MonthJanFebMarAprMayJunJulAugSepOctNovDec
Raža

Sevišķi ražīgu un garšīgu šķirņu maisījums. Ražu novāc 18-20 dienas pēc sējas. Piemēroti audzēšanai gan atklātās platībās, gan siltumnīcās. Vislabāk aug auglīgā mālsmiltī. Vislabvēlīgākā augšanas temperatūra ir 15–18 °C, augšanas laikā nedrīkst trūkt mitruma.
Sēklu lentes priekšrocības: lielāka, bagātāka, kvalitatīvāka raža. Ja ir pietiekami daudz mitruma, sēklas sadīgst vienmērīgāk un ātrāk. Sējums ir kārtīgs, atstarpes starp rindiņām – vienādas, tādēļ tādu sējumu ir vieglāk un ērtāk piesegt ar agroplēvi, ravēt. Pirms lentes izklāšanas augsne ir jāsalaista.
No 4 metrus garas lentes var cerēt iegūt 180 kvalitatīvus augus, bagātu 2- 4 kg ražu.
Maisījuma daudzums iepakojumā, kopā 4 metrus – RIESEN VON ASPERN – 1,33 m, VIOLA – 1,33 m, SNIEŽKA – 1,33 m.

Datu lapa
Sėjos laikas, gylis2 cm
Attālumi, cm3x10 cm
RažaIV-X
Šķirnes agrīnumsAgra
Preču zīmeLUCIA ELITE

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

REDĪSI RIESEN VON ASPERN VIOLA SNIEŽKA
+ +
Komplekta cena
11,96 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri