Kods: 200051003067

PUTNU BŪRĪTIS

Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Laba ligzda ir tāda, kurā putni perē daudz veselīgu putnēnu. Tai jābūt drošai, aizsargātai no plēsējiem un tādai, kurā putni var justies labi, neatkarīgi no laikapstākļiem. Ir daudz dažādu putnu būrīšu formu un to izgatavošanas veidu. Droši vien vispopulārākie ir koka un dēļu būrīši. Koka būrīši izskatās dabiski un lieliski iekļaujas ainavā. Tie tiek izgatavoti, neizmantojot nekādas ķīmiskas vielas. Visi putni, kas mitinās klinšainos apvidos, labprāt tajos apmetas. Šo būrīšu biezās un stingrās sienas labi saglabā siltumu.

Datu lapa
Preču zīmeGARDMAN
TipsPutnu būrīši
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri