Kods: 477131538836

POND GOBBLER DĪĶU BIOTĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS 228 G

38,99 € 29,24 €/ GAB
128,26 €/ kg

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

POND GOBBLER - ir dabiski sastopamu mikroorganismu un fermentu sausais maisījums organisko atkritumu un nepatīkamu smaku iznīcināšanai, ūdens dzidrināšanai. POND GOBBLER mikroorganismi kā barošanās avotu aktīvi izmanto nogulsnēs uzkrātās atmirušās organiskās vielas, pagājušā gada lapas, mēslošanas līdzekļus, izkārnījumus, lauksaimniecības un sadzīves atkritumus. Tā rezultātā tiek samazināts nogulšņu daudzums, apturēta ūdens ziedēšana, palielināts ūdens caurspīdīgums, plūstošajās ūdenstilpēs un neplūstošās ūdens ekosistēmās tiek noņemts amonjaks, nitrīti, fosfāts, urīnvielas un izkārnījumi. Bioloģiskais preparāts nav toksisks un nekaitē florai un faunai. Tas ir efektīvs, pH ir 5,5 - 7,5. Temperatūras diapazons +5 - +45 °C, bet vislabākais efekts tiek sasniegts pie +30 °C. Lietošana: biopreparātu iepakojums jāiemet apstrādājamajā ūdenstilpē. Vienmērīgi izmētājiet iepakojumus uz ūdens virsmas, it īpaši seklākajās vietās. Pielāgojot biopreparāta devas, izmantojiet bāzes iznākumu: 1 paciņa (226,8 g) attīra 800 m³ ūdens. Šī ir nedēļas deva. Sākotnēji var izmantot dubultu devu. Aprēķinot dīķa izmēru (kubatūru), aprēķiniet dziļumu tikai līdz 1,5 m (dīķa garums, m x dīķa platums, m x 1,5 m). Tīrot āra baseinus, meliorācijas un notekūdeņu baseinus, zivju un garneļu audzētavas, sālsūdens un saldūdens akvārijus - izšķīdiniet bioproduktu ūdens spainī un ielejiet to baseinā.

Datu lapa
Preču zīmeGOBBLER
Iesaiņošanai228 g

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

POND GOBBLER DĪĶU BIOTĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS 228 G
+ + +
Komplekta cena
40,85 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri