-50%
ZVAIGŽŅU MAGNOLIJA ROYAL STAR
Kods: 0000001304268

ZVAIGŽŅU MAGNOLIJA ROYAL STAR

Magnolia stellata Royal Star

Ziedēšanas laiks


IV

Saulaina vieta


Daļēja ēna


Daudzgadīgs


16,90 € 8,45 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

PIEGĀDES IESPĒJAS:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Godalgota šķirne. Dekoratīvs, lēni augošs, blīvi zarots, vidēji liels krūms, koks. Ziedi ir balti, nedaudz smaržīgi, lieli, apmēram 10cm diametrā, zvaigznes formas. Sāk ziedēt agri, marta beigās – aprīlī, uz kailiem zariem, pirms lapu parādīšanās. Augsnei jābūt caurlaidīgai, auglīgai, mitrai, porainai, nedaudz skābai. Stādīt saulainā vietā. Zied uz otrā gada dzinumiem. Izvairieties no pārāk dziļas stādīšanas. Seklas saknes. Sanitārā atzarošana - pēc ziedēšanas. Izturīga pret salu līdz mīnuss 29 grādiem, bet jutīga pret pavasara salām.

Datu lapa
Ziedēšanas laiksIV
Platums, cm1-3 m
Saulaina vieta
Daļēja ēna
Daudzgadīgs
Ziedu krāsaBalta
Aukstā zon5
TaipaC3
Augu iedalījumsKoki

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri