Kods: 0000001174335

MAGNOLIJA BLACK TULIP PA

Magnolia Black Tulip PBR

Ziedēšanas laiks


IV

Saulaina vieta


Daļēja ēna


Daudzgadīgs


92,00 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

PIEGĀDES IESPĒJAS:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Daudzgadīgs lapkoku, blīvs krūms-koks. Licencēta šķirne. Augs potēts uz 1,2 cm augsta celma. Ziedlapiņas ir tumši violetas ar rozā un bordo nokrāsām, stingras un necaurspīdīgas. Ziedi ir smaržīgi, lieli, līdz 15 cm diametrā, tulpes kausveida formā. Interesanta iezīme ir tā, ka ziedi pilnībā neatveras. Sāk ziedēt agri, aprīlī, pirms parādās lapas. Pareizos apstākļos un vēsā temperatūrā vasaras vidū atkārtojiet ziedēšanu taupīgi. Jāstāda saulainā vai daļēji saulainā vietā, aizvējā. Augsnei jābūt caurlaidīgai, auglīgai, mitrai, porainai, nedaudz skābai. Pārklājiet ar mulču mitruma noturēšanai. Nestādiet pārāk dziļi, tas var būt iemesls neziedēšanai. Saknes ir virspusējas, tādēļ, lai tās nesabojātu, labāk neko tuvumā nestādīt. Tikai sanitārā atzarošana - pēc ziedēšanas. Iztur līdz mīnus 27-29 grādu salu. Kompakta izmēra, var audzēt āra podos ar papildus laistīšanu.

Datu lapa
Ziedēšanas laiksIV
Platums, cm0,6-1 m
Saulaina vieta
Daļēja ēna
Daudzgadīgs
Ziedu krāsaVioleta
Izaug līdz1,4-1,8 m
Aukstā zon5
TaipaC7,5
Augu iedalījumsDekoratīvie lapu augi

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri