Tikai internetā
ELEKTRISKAIS ZĀLES PĻĀVĒJS POWERMAX 37E
Kods: 407850000245

ELEKTRISKAIS ZĀLES PĻĀVĒJS POWERMAX 37E

202,44 €/ GAB

Pieejamība:

*Uzmanību! Šis produkts tiek pasūtīts tieši no piegādātāja, un tā piegāde var aizņemt 5-10 darba dienas.

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Jaudīgs un ērti lietojams elektriskais pļāvējs ar jaudīgu, lielu griezes momentu «PowerPlus» motoru. Lieliski pļaušanas rezultāti un optimizēta zāles savākšana zāles savācējā. Turklāt šī tehnoloģija samazina pļaujmašīnas svaru, padarot to vēl ērtāku darbu ar pļāvēju. Viegli regulējamam centrālajam pļaušanas augstuma regulējumam ir 5 pozīcijas, kuras ir viegli redzamas uz griezēja korpusa. Ērti veidots ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar ieslēgšanas/izslēgšanas pogu un pagarinājuma turētāju ļauj ērti salocīt rokturi, kas ietaupa vietu uzglabāšanas vai pārvadāšanas laikā. Pārnēsāšanas rokturis centrā palīdz pļāvēju ērti pārvietot. Caurspīdīgā savācēja kārba palīdz redzēt, kad zāles savācējs ir piepildīts ar zāli un ir jāiztukšo. DuraEdge™ divkārši nocietināts, precīzi asināts nazis nodrošina izcilus pļaušanas rezultātus gan savācot zāli savācējā, gan mulčējot. Pielāgojams roktura augstums pielāgojas lietotāja augstumam, ir iespējamas 5 pozīcijas. Lielie aizmugurējie riteņi ļauj ērti pagriezt un manevrēt ar pļāvēju. Piltuves tilpums 45 l Jauda 1600 W Pļaušanas augstuma regulēšana Centrālā griezuma platums 37 cm Augstuma regulēšanas pozīcijas 5 Griešanas augstums, min-max 20 - 60 mm Produkta izmērs, garums x platums x augstums 129x42,5x105 cm Produkta lielums, GarumsxPlatumsxAugstums, ar salocītiem rokturiem 106x42, 5x53 cm Darba platība 500 m² +/- 20% Svars 11,8 kg

Datu lapa
KrāsaMelna
Preču zīmeGARDENA
Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

ELEKTRISKAIS ZĀLES PĻĀVĒJS POWERMAX 37E
+
ELEKTRISKAIS ZĀLES PĻĀVĒJS POWERMAX 37E 202,44 € / GAB
Komplekta cena
511,44 € / GAB