-25%
BLACK JAK SAKŅU AUGŠANAS STIMULATORS 100 ML
Kods: 4771315389383

BLACK JAK SAKŅU AUGŠANAS STIMULATORS 100 ML

4,99 € 3,74 €/ GAB
37,43 €/ l

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

PIEGĀDES IESPĒJAS:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Sakņu regulators ir paredzēts, lai veicinātu ātrāku augu sakņu sistēmas attīstību, stādu un pārstādīto augu dīgšanu. BLACKJAK izmanto stādu, ziedu, dārzeņu, augļu krūmu un augļu koku, dekoratīvo augu mēslošanai. BLACKJAK ir koncentrēta humusu, fulvīnskābes, ulmīnskābju un mikroelementu suspensija augu mēslošanai caur saknēm un caur lapām, lai iegūtu bagātīgu un kvalitatīvu ražu. Bioloģisku saimniecību reģistrēts. BLACKJAK priekšrocības: palielina un uzlabo ražu sēklu, sīpolu, bumbuļu vai augu sakņu mērcēšana pozitīvi ietekmē dīgtspēju, izturību, attīstību laistot augus, sakņu sistēma attīstās īpaši labi uzlabo cukura un cietes veidošanos, veicina augu augšanu labvēlīgs augsnei, jo mēslošana veicina mikroelementu un makroelementu izdalīšanos un šo vielu ātrāku uzņemšanu augos smagās māla augsnēs sadalās māla pikas, augsne kļūst vieglāka, tajā pašā laikā uzlabojas tās mikroorganismu iedarbība, gaisa un ūdens cirkulācija augsnē sajaucot BLACKJAK ar augu aizsardzības un augu mēslošanas līdzekļiem, tiek uzlabota to efektivitāte lieto sārmainu šķīdumu pH līmeņa pazemināšanai uzlabo un paātrina pesticīdu un lapotņu mēslošanas līdzekļu iedarbību un uzsūkšanos. Sēklu, sīpolu, bumbuļu mērcēšanai pirms stādīšanas - 5 ml/1 l ūdens/24 stundas. Augu laistīšanai: 20 ml/5 l/a. Lai pārstādītie augi pilnībā atkoptos: 40 ml/10 l/a, pirmo reizi stādīšanas laikā, nākamreiz pēc 3 nedēļām. Augu apsmidzināšanai: 10-20 ml/2 l ūdens/a. Sajaukšanai ar lapotņu mēslojumu un smidzināšanas tvertnes bufera sagatavošanai, pH līmeņa samazināšanai: 5 ml/10 l ūdens.

Datu lapa
MērķisAugšanas stimulators
ZīmolsMKDS
Izfasēšana0,1 l

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri