Kods: 4770168700543

B&S ABSORBĒJOŠAS GRANULAS 30 G

1,99 € 1,49 €/ GAB
49,75 €/ kg

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

PIEGĀDES IESPĒJAS:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Granulēts absorbents, kas uzsūc, uzkrāj un apgādā augus ar mitrumu.                                              

Īpatnības: sajaucot hidrogranulas ar substrātu (grunti) augiem 30 - 50% palielinās pieejams ūdens daudzums, tos vajag retāk laistīt, mazāk izmantot mēslojumus, uzlabojas augu sakņu zonas aerācija. Granulas stimulē sakņu attīstību un augu iesakņošanos pēc pārstādīšanas, augi tiek pasargāti pret pārlaistīšanu un sakņu puvi. Augsnes porainība tiek palielināta par 40%, augsne erozija samazinās par 50%, hidrogranulas nemaina augsnes pH. Hidrogranulas ir ilgstošas, daudzkārtējas iedarbības, bioloģisti augsnē sairst pēc 4-5 gadiem.  Lietošanas norma: 1–3 g/1 l grunts (substrāta). Lietošanas veids: granulas piesātināt ar ūdeni (30 g/5 l ūdens), sajaukt granulas ar grunti un iestādīt augus. Pēc tam salaistīt ar ūdeni.   

Datu lapa
Vidējais iepakojuma izlietojums 0,030 kg ~ 10 l substrato (grunto)
MērķisŪdens absorbācija
ZīmolsBIOHUMUS & SOIL
Izfasēšana30 g
Valodas uz iepakojumaLV, LT, EE, EN

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri