-25%
TABLETES NOTEKŪDENIEM UN ATKRITUMIEM 1X6
Kods: 5907102011222

TABLETES NOTEKŪDENIEM UN ATKRITUMIEM 1X6

6,99 € 5,24 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Tabletes skeptiķiem, notekūdeņu attīrīšanas iekārtām un šķidro mēslu rezervuāriem
Mērķis. Uzlabo visu veidu sadzīves notekūdeņu attīrīšanas iekārtu darbību notekūdeņu un atkritumu apglabāšana septiskajās tvertnēs, notekūdeņu attīrīšanas iekārtās, peldbaseinos un kūtsmēslu kanālos uzlabo sanitāros apstākļus lopkopības ēkās novērš smakas un samazina nepieciešamību pēc skābekļa sašķidrina un homogenizē biomasu un grunts nogulumus noņem virsmas nogulsnes sadala kaitīgās vielas. Lietošana. 1 tab./3 m 3 /ik pēc 7 dienām. Sākotnējā deva - 1 tab. /1 m3. Lopkopības pagalmi – 1 tab./2 m 2 ik pēc 14 dienām. Ierīcēs caur slēgto kanalizācijas sistēmu ievadiet aprēķināto tablešu daudzumu, Dzīvnieku pagalmos izšķīdiniet atbilstošu tablešu daudzumu ūdenī un izsmidziniet dzīvnieku pagalma virsmu. Vircas tvertnēm nepieciešamo tablešu daudzumu izšķīdina traukā ar ūdeni, pēc tam suspensiju ielej tvertnē vai apsmidzina virsmu. Sastāvs: starteris un pareizi izvēlētu nepatogēnu baktēriju celmu kombinācija (1 tablete/~5 miljardi baktēriju). Masa: 30 g (1x6).

Datu lapa
Preču zīmeSUMIN

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri