-25%
LASER 940 EC KAITĒJU KONTROLES RĪKS 25 ML
Kods: 5907102012878

LASER 940 EC KAITĒJU KONTROLES RĪKS 25 ML

5,99 € 4,49 €/ GAB
179,70 €/ l

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

LASER 940 EC
Mērķis: dabisks visu augu kopšanas līdzeklis augu kaitīgo kukaiņu un ērču kontrolei. Mehāniski iznīcina augiem kaitīgos kaitēkļus. Izsmidzinot LASER 940 EC, uz auga virsmas veidojas plāns lipīgs pārklājums, kas imobilizē kaitēkļus. Šādas darbības rezultātā viņu dzīvībai svarīgās aktivitātes tiek ierobežotas, un jo īpaši tiek traucēta pārvietošanās, barošanās un vairošanās. Līdzekli izmanto kā alternatīvu vai palīginstrumentu insekticīdiem un / vai akaricīdiem. Produkts nav klasificēts kā bīstams. Tās sastāvdaļas nav klasificētas kā bīstamas un nav iekļautas bīstamo vielu sarakstā saskaņā ar spēkā esošajiem noteikumiem. Lietošana: bagātīgi un rūpīgi apsmidziniet augus: 9 ml/1 l H2O (kukaiņu kontrolei) 12 ml/1 l H2O (ērču kontrolei). Pēc lietošanas 3 stundas nedrīkst līt. Labvēlības periods – nav. Sastāvdaļas: dabīga augu eļļa, kas iegūta no sējas idras (Caamelia sativa). Tilpums: 25 ml.

Datu lapa
Preču zīmeSUMIN
Iesaiņošanai25 ml

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

LASER 940 EC KAITĒJU KONTROLES RĪKS 25 ML
+ + +
Komplekta cena
14,25 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri