Kods: 5907102009595

DĀRZA ZIEDE DELTA CHRON 0,3 L

9,99 €/ GAB
33,30 €/ l

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

DĀRZA ZIEDE DELTA CHRON
Mērķis: līdzekli izmanto dekoratīvo koku un krūmu brūču aizsardzībai pēc griezumiem, skrāpējumiem, plaisām, mehāniskiem bojājumiem un dzīvnieku radītiem bojājumiem. Produkts veido elastīgu un izturīgu aizsargkārtu, kas ir fiziska barjera pret infekcijām un efektīvi aizsargā pret kaitīgiem laikapstākļiem. To var izmantot arī krūmu dzinumu aizsardzībai pēc to nogriešanas. Kā lietot: Pirms lietošanas labi notīriet brūci. Sakratiet pudeli. Noskrūvējiet vāciņu, ievietojiet sprauslu ar caurulēm pudelē un labi pievelciet. Pēc tam apsmidziniet brūci, lai izveidotu vienmērīgu ziedes slāni pa visu virsmu. Pēc brūču aizsardzības procesa pabeigšanas caurules uzgalis vairākas reizes rūpīgi jāizskalo ar tīru, siltu ūdeni, līdz no sprauslas izplūst dzidrs ūdens. Pēc skalošanas stingri pieskrūvējiet sprauslu uz pudeles un iestatiet sprauslas izvadu aizvērtā pozīcijā. Preparātu var lietot visu gadu temperatūrā no +5˚C līdz +30˚C, izņemot lietus periodus. UZMANĪBU. Eļļas koagulācijas dēļ smidzinātājs ir jāmazgā pēc katras izsmidzināšanas, ja paredzamais intervāls starp secīgām izsmidzināšanām ir ilgāks par dažām stundām. Pirms katras atkārtotas lietošanas pudeli sakratiet! Tilpums: 300 ml.

Datu lapa
Preču zīmeSUMIN
Iesaiņošanai300 ml

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri