Kods: 8712627071333

TULPES PLAYGIRL

Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Tulpes - vieni no senākajiem un populārākajiem sīpolu ziediem Latvijā. Vienā un tajā pašā vietā aug daudzus gadus. Puķes ir dažāda augstuma (no 15 līdz 70-80 cm), arī ziedlapu forma ir atšķirīga. Agrīnās tulpes sāk ziedēt aprīlī, vēlīnās - maija otrajā pusē. Ziedu krāsu gamma ir plaša, bet vispopulārākās krāsas ir sarkanā, dzeltenā un rozā. Tulpes var stādīt lielās grupās, taču ir svarīgi tās apvienot atbilstoši augstumam un ziedēšanas laikam. Stāda saulainā, plašā vietā, nemitrinātā augsnē rudenī, kad augsnes temperatūra pazeminās līdz +10 grādiem. Tulpju stādīšanas dziļums ir atkarīgs no augsnes. Stāda viegli irdenā augsnē trīs sīpolu lielumu dziļumā, bet smagā augsnē - divu sīpolu dziļumā. Vislabāk aug vieglās, irdenās, neitrālas skābes (pH 6,5-7,5) dārza augsnēs. Tulpju sīpolus ieteicams izrakt ik pēc diviem gadiem. Nepārstādīto tulpju ziedi samazinās vai vispār pārstāj ziedēt. Tulpju sīpolus varat iegādāties interneta vietnē "Zaliastotele.lt".

Datu lapa
KrāsaRaiba
Sīpolu izmērs10/11
Sīpolu skaits iepakojumā, gab.5

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri