Kods: 0000001306651

MEŽVĪTENIS MY DARLING

Clematis My Darling PBR

Saulaina vieta


Daļēja ēna


Daudzgadīgs


Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Ziedoša, kāpelējoša liāna - vīteņaugs. Poļu izcelsmes, licencēta šķirne. Ziedi ir lieli, 18-23 cm diametrā, kupli, rozā, violeti sarkani, ar gaiši rozā svītru ziedlapiņu vidū. Pamazām krāsa nedaudz izbalē. Tā zied divas reizes sezonā, sākot no maija beigām un pēc tam atkal augustā, bet ne tik bagātīgi, ar vienkāršiem ziediem. Pirmo reizi zied uz pagājušā gada kātiem, rudenī - uz šī gada kātiem. Aprīlī jāmēslo ar ilgstošas iedarbības mēslojumu, vajadzības gadījumā bagātīgi laistot. Augsnei jābūt auglīgai, mitrai, irdenai, pH 6,5-7. Stādiet daļēji saulainā vietā, bet pārliecinieties, ka saknes ir ēnā, šim nolūkam var izaudzēt zemus, paklāju tipa augus. Ļoti piemērots audzēšanai uz žogiem, lapenēm, nojumēm, balstiem. 2. grupas atzarošana (vidēja) - veicina sazarošanos un bagātīgu ziedēšanu. Laiks - no februāra beigām līdz marta beigām, kad jau var redzēt pumpuru uzbriešanu (novēlota ziedēšana aizkavēs ziedēšanu). Vispirms noņemiet slimos, sasalušos dzinumus atzarojot, atstājot spēcīgu pumpuru pāri 1,5 m augstumā nepārspīlējiet, jo pavasarī tas zied uz pagājušā gada kātiem.

Datu lapa
Saulaina vieta
Daļēja ēna
Daudzgadīgs
SugasKāpelējoši vīteņaugi
Ziedu krāsaRozā
Izaug līdz1,5-2 m
Aukstā zon4
TaipaC2
Augstums, cm200-300

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

AUGSNE RODODENDRIEM UN SKUJEŅIEM 50 L
+ +
Komplekta cena
15,97 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri