Jauns
SKĀBES JŪTĪGS (BIOPHYTUM SENSITIVUM) 9Ø9H *Preces fotoattēlam ir informatīvs nolūks. Preces oriģinālā krāsa un izmēri var atšķirties no fotoattēlā redzamās.
Kods: 0000001239812

SKĀBES JŪTĪGS (BIOPHYTUM SENSITIVUM) 9Ø9H

Biophytum sensitivum

8,59 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Skābes jūtīgs (Biophytum sensitivum)
Mazs, graciozs, bet iespaidīgs augs, ko daudzi pazīst ar savu unikālo reakciju uz lietu vai pieskārienu. Lapas pēkšņi sakrokojas un saraujas. Tā ir augu aizsardzības reakcija pret ārējiem faktoriem. Tas zied ar maziem baltiem vai dzelteniem ziediem.
Uzglabāšana: telpas austrumu vai rietumu pusē, bet sargāt no caurvēja.
Apgaismojums: patīk gaisma, bet jāizvairās no tiešiem saules stariem.
Temperatūra: 15–25°C.
Laistīšana: regulāra, patīk relatīvs mitrums. Ieteicams pastāvīgi mitrināt caur lapām, patīk ļoti mitrs laiks. Ūdenim jābūt mīkstam. Labāk laistīt bieži, substrāts nevar pilnībā izžūt.
Substrāts: lapu puķu augsnes maisījums, augsnei jābūt auglīgai, bet ūdens nedrīkst stagnēt.
Mēslošana: Mēslojiet 2 reizes mēnesī ar lapu ziedu mēslojumu.
Atzarošana: nav nepieciešama.
Pārstādīšana: ik pēc 2-3 gadiem.

Datu lapa
Augu augstums, cm9
Preču zīmeJ.VAN VLIET
Augu iedalījumsLapu ziedi

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri