Jauns -25%
GARDENA LAISTĪŠANAS DATORS BLUETOOTH
Kods: 4078500052887

GARDENA LAISTĪŠANAS DATORS BLUETOOTH

84,99 € 63,74 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

GARDENA ūdens kontrole ar Bluetooth® lietotni
Ar GARDENA laistīšanas datoru Bluetooth® varat ērti iestatīt automātisko dārza laistīšanas sistēmu, izmantojot tālruni vai planšetdatoru. Elegantais, vienkāršais, pret laikapstākļiem aizsargātais dizains ir uzstādīts tieši uz āra krāna. Pateicoties Bluetooth®, ūdens kontroli var iestatīt līdz pat 10 metru rādiusā, piemēram, no dārza terases. Viedtālrunis vai planšetdators ar iOS vai Android kļūs par praktisku tālvadības pulti. Pēc instalēšanas GARDENA Bluetooth® lietotne pakāpeniski palīdzēs jums savienot viedtālruni ar ūdens datoru. Varat vienkārši ļaut plānošanas palīgam ieteikt ideālus laistīšanas ciklus jūsu augiem vai iestatīt 3 individuālus grafikus. Katram grafikam ir atšķirīgs sākuma laiks un ilgums, un to var atkārtot dažādās nedēļas dienās. Ja nepieciešams, var izveidot lietus pārtraukumu, lai lietainā nedēļā dārzs netiktu lieki laistīts. Tas labvēlīgi ietekmē augus un saudzē ūdeni. Varat pievienot GARDENA augsnes mitruma sensoru, kas tiek pārdots atsevišķi un nav iekļauts komplektā. Tā automātiski nodrošina, ka laistīšana tiek veikta pēc pieprasījuma. Trīs stāvokļa indikatori uz vadības paneļa parāda pašreizējo Bluetooth® savienojuma statusu, laistīšanas un izmantotās 9 V sārma baterijas statusu. Baterijai ir jāiztur visu gadu. Ja vēlaties laistīt augus ārpus laistīšanas cikla, laistīšanu var sākt un pārtraukt manuāli jebkurā laikā, nospiežot pogu uz ierīces. Pateicoties GARDENA drošības apturēšanas sistēmai, jūs vienmēr varat kontrolēt automātisko laistīšanu. Ja akumulatora enerģija izlādējas, nākamais laistīšanas cikls netiek sākts automātiski. Tas nozīmē, ka varat būt droši, ka jūsu dārzs vienmēr ir pasargāts no pārlaistīšanas.

Datu lapa
Preču zīmeGARDENA

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

GARDENA LAISTĪŠANAS DATORS BLUETOOTH
+ + +
Komplekta cena
175,22 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri