Kods: 4771467315391

AUGĻU KOKU BALSINĀTĀJS 0,8 KG

3,20 €/ GAB
1,07 €/ l

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

PIEGĀDES IESPĒJAS:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Tas ir pilnībā lietošanai sagatavots maisījums, kas tikai jāatšķaida ar ūdeni. Pielietojums: maisījums paredzēts augļu koku stumbru aizsardzībai pret kaitīgo saules staru iedarbību. Šis līdzeklis nostiprina auga izturību pret nevēlamu organismu skaita palielināšanos, palielina izturību pret nelabvēlīgiem apstākļiem, nostiprina auga fizioloģiskos procesus. Šķīduma pagatavošana: ne mazākā kā 3 l karstumizturīgā traukā (kaļķiem reaģējot ar ūdeni, rodas augsta temperatūra) ieliet visu pagatavoto maisījumu un labi samaisīt, lai komponenti vienmērīgi sajauktos. Maisījumā, nepārtraukti maisot un nesteidzoties, ieliet ūdeni, lai iegūtu 3 l maisījuma šķīdumu. Viss šķīdums rūpīgi jāsamaisa un jāatstāj vismaz uz 2 stundām, lai uzbriest kaļķi, pilnībā izšķīst līme un vara mikroelementu mēslojums. Šajā laikā ieteicams šķīdumu vēl pāris reižu samaisīt. Šķīdumam nav jābūt biezam. Ar šo šķīduma daudzumu var nobalsināt līdz 3-4 augļu kokiem, kas ir 20–30 gadu veci. Jaunākus augļu kokus var nobalsināt 2–3 reizes vairāk. Balsināšanas laiks: koku stumbrus balsina vēlā rudenī vai agrā pavasarī, kad gaisa temperatūra ir virs 0°C. Lietošana: no vecāku augļu koku stumbriem ar metāla suku, nebojājot mizu, notīrīt drazas, sūnas u. tml. Ar platu suku, nepārtraukti maisot šķīdumu, nobalsināt koka stumbru. Svarīgi, lai šķīdums nokļūtu visās stumbra plaisās. Ja augļu koku stumbri ir apsūnojuši, ieteicams maisījumam pievienot 80 g dzelzs mikroelementu mēslojumu (dzelzs sulfātu). Tas aptur sūnu izplatīšanos. SASTĀVS: nedzēstie kaļķi - 0,77 kg, vara mikroelementu mēslojums - 2%, līme - 1%.

Datu lapa
MērķisBojājumu kontrole
ZīmolsEMOLUS
Izfasēšana3 l

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri