Kods: 5901924808893

DEKORATĪVIE SĪPOLI GLADIATOR

Allium

Ziedēšanas laiks


V-VI

Saulaina vieta


Daļēja ēna


Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Daudzgadīgas, viegli audzējamas puķes. Labi piemērotas dabiska stila puķu dobēs, kopā ar tulpēm un lilijām. Stāda grupās, ziedkopas var plūkt pušķiem, pat pārziedējušas ilgstoši nezaudē dekorativitāti. Stādīšanai piemērota auglīga, nepiemirkusi augsne. Stādīšanai izvēlas saulainu vai nedaudz noēnotu vietu. Audzējot saulainās puķu dobēs, ziedi ir košāki un lielāki. Dekoratīvos sīpolus, īpaši tos, kas veido lielas ziedkopas, nedrīkstētu stādīt vietā, kur spēcīgi pūšu vējš. Vienā vietā var augt vairākus gadus.

Datu lapa
Ziedēšanas laiksV-VI
Saulaina vieta
Daļēja ēna
KrāsaLavandas krāsa
Sīpolu izmērs18/20
Sīpolu skaits iepakojumā, gab.1

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

ZEMES MAISĪJUMS UZ BIOHUMUSA BĀZES UNIVERSĀLAIS 10 L
+ +
Komplekta cena
20,58 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri