Kods: 4078500033190

GARDENA IZKLIEDĒTĀJS XL 18L 00436-20

115,00 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

PIEGĀDES IESPĒJAS:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Darba zonas ietilpība:
800 m²

Izplatīšanās platums:
6 m

Konteinera ietilpība:
18 l
Neapgāzīsies, neaizsprostosies. Izkliedēšanas disks nodrošina optimālu funkcionalitāti un vienmērīgu izkliedējamā materiāla sadali. Izkliedes rādiuss ir no 1,5 līdz 6 metriem (r = 1,5-3 m) atkarībā no pārvietošanās ātruma. XL izkliedētāju var izmantot dažādu rupju materiālu (mēslojuma, sēklu, granulu, smilšu un ceļu sāls) izkliedēšanai. Tāpēc izkliedētāju var lietot visu gadu, gan vasarā, gan ziemā. Izkliedētāja atvere atverama /aizverama, nospiežot pogu uz roktura, kas ļauj precīzi dozēt izkliedējamo materiālu. Uz roktura ir pat poga, ar ko regulēt izkliedējamā materiāla daudzumu, lai nevajadzētu noliekties vai sasprindzināt muguru. Regulējamais izkliedēšanas diska pārsegs nodrošina precīzu materiāla izkliedēšanu. Tas ļauj arī izklāt līdz pat malai. Izkliedētājs ir izgatavots no korozijizturīga un pret laikapstākļiem izturīga materiāla, un to var viegli tīrīt ar ūdeni. Lielie profilētie riteņi nodrošina lielisku saķeri ar jebkuru virsmu.

Datu lapa
KrāsaZila
Preču zīmeGARDENA
Valodas uz iepakojumaPL, SV, TR, CS, FI, SQ, DE, RU, IT, LV, HR, PT, NL, RO, HU, DA, BG, EN, SK, NO, ET, LT, SL, ES, FR, UK
Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri