Kods: 8712627071845

HIACINTES AUSTRUMU CARNEGIE

Augstums


25-30 cm

Ziedēšanas laiks


IV-V

Saulaina vieta


Daļēja ēna


Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Daudzgadīgas puķes, ko audzē puķu dobēs, alpinārijos, var uzziedināt istabā. Ziedkopas patīkami smaržo. Hiacintēm vislabāk patīk saulaina vai ne pārāk ēnaina, no ziemeļu vēja pasargāta vieta. Puķu dobēs stāda nelielās 5–7 puķu sīpoliņu grupās. Augsnes virsmai jābūt nedaudz slīpai, lai no tās vieglāk notecētu kūstošā sniega vai lietus ūdens, jo tas kaitē sīpoliem. Ļoti svarīgi hiacintes pietiekami mēslot. Trūdvielām nabadzīgu augsni var mēslot ar mēsliem, kompostu, zaļmēslojumu (siderātiem) un citu organisku mēslojumu. Pārziemo augsnē, vienā vietā var augt vairākus gadus.

Datu lapa
Augstums25-30 cm
Ziedēšanas laiksIV-V
Saulaina vieta
Daļēja ēna
KrāsaBalta
Sīpolu izmērs14/15
Sīpolu skaits iepakojumā, gab.3
Augu augstums, cm25-30
Sēklu skaits iepakojumā3

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

TERRA SORB FOLIAR AUGŠANAS STIMULATORS 100 ML
+ +
Komplekta cena
16,25 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri