-30%
STĒVIJA (MEDUSZĀLE)
Kods: 4770168336025

STĒVIJA (MEDUSZĀLE)

Stevia rebaudiana

2,80 € 1,96 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

STĒVIJA (MEDUSZĀLE)
Daudzgadīgi 60–80 cm augsti augi, kas ir 10–16 reižu saldāki par cukuru. Auga lapiņas iespējams pievienot tējai, kafijai, kompotam, konditorejas izstrādājumiem – visam, ko nepieciešams saldināt. Augs tikpat kā nesatur kalorijas un nav bīstams diabēta slimniekiem. Tiek audzēts istabā, vasarā – uz balkona laukā augs nepārziemo. Audzējot stēviju uz palodzes, vēlā rudenī un ziemā obligāti nepieciešams ierīkot papildu apgaismojumu un nodrošināt labvēlīgus augšanas apstākļus.
Sēklas ir smalkas, tās dīgst grūti un ilgi. ‎Ļoti svarīgi nodrošināt optimālus dīgšanas apstākļus. Lai sēklas sadīgtu, svarīgi nepārlaistīt un nepārkaltēt sējumu. Sēklas ir smalkas, pēc sēšanas tās nevajag apbērt ar zemi. No 10 sēklām izdosies izaudzēt 4–5 augus. Audzējot ieteicams slāpekli saturošos mēslošanas līdzekļus lietot ar mēru, jo tie „samazina“ lapu saldumu.
Ar 10 sēklām pietiek, lai 4–5 puķu podos iestādītu pa 1 augam.

Datu lapa
Attālumi, cm20x20 cm
RažaVIII-IX
Saulaina vieta
Audzēšanas vietaBalkonam, Terasei, Siltumnīcā, Laukā
Preču zīmeLUCIA ELITE
Sēšanas laiks siltumnīcāII-V
Pašapputes augs

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!