Tikai internetā
ELEKTRISKĀS DZĪVŽOGU ŠĶĒRES TONINO LAMBORGHINI 500 WATT HS 6050 D
Kods: 401095144564

ELEKTRISKĀS DZĪVŽOGU ŠĶĒRES TONINO LAMBORGHINI 500 WATT HS 6050 D

195,00 €/ GAB

Pieejamība:

*Uzmanību! Šis produkts tiek pasūtīts tieši no piegādātāja, un tā piegāde var aizņemt 5-10 darba dienas.

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Tonino Lamborghini ir itāļu dizains un vācu («Mogatec») kvalitāte. Visi Tonino Lamborghini izstrādājumi ir izgatavoti tikai no augstākās kvalitātes materiāliem, un tos raksturo uzticamība, izturība, lielisks dizains un jauda. Visiem Tonino Lamborghini izstrādājumiem ir 3 gadu garantija, un pēc produkta reģistrēšanas vietnē www.tonino-lamborghini-garden.com garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem. Motora jauda: 500 Watt 230 V Griešanas garums: 55 cm Attālums starp asmeņiem: 22 mm Naža tips: asināts ar dimantu, asimetrisks, Laser cut Naža aizsardzība: jā Piedziņa: metāls 1-pakāpes aizsardzība pret pārslodzi: jā mehānisks Rokturis: pagriežams, 3 pakāpju, 180° Quick stop sistēma: jā Svars: 3,9 kg Ražotājs: Ikra GmbH Garantija: 3 gadi +2 gadi ar reģistrāciju

Datu lapa
KrāsaMelna
Preču zīmeTonino Lamborghini
Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

ELEKTRISKĀS DZĪVŽOGU ŠĶĒRES TONINO LAMBORGHINI 500 WATT HS 6050 D
+ +
ELEKTRISKĀS DZĪVŽOGU ŠĶĒRES TONINO LAMBORGHINI... 195,00 € / GAB
Komplekta cena
416,99 € / GAB