Tikai internetā
ELEKTRISKAIS TRIMMERIS POWERCUT
Kods: 407850000163

ELEKTRISKAIS TRIMMERIS POWERCUT

85,00 €/ GAB

Pieejamība:

*Uzmanību! Šis produkts tiek pasūtīts tieši no piegādātāja, un tā piegāde var aizņemt 5-10 darba dienas.

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams apgriezt garas zāliena malas, pļaut mazus vai nepieejamus laukumus, kā arī nocirst un pļaut malu zāli, jūs varat lieliski veikt darbu ar jaudīgo un ērti lietojamo GARDENA «PowerCut 500». Īpaši lielais slēdzis padara pļāvēju ērti lietojamu. Pateicoties garākam un regulējamam papildu rokturim, pļāvēju ir viegli virzīt pareizajā vietā. Lai padarītu darbu vēl ērtāku, teleskopisko rokturi var pielāgot jūsu augumam. Pielāgojams galviņas leņķis attiecībā pret rokturi atvieglo darbu grūti pieejamās vietās, piemēram, zem soliem. Griežoties uz 90°, slīpo malu zāle ir viegli nopļaujama. Papildu riteni var uzstādīt un, ja nepieciešams, salocīt vēl ērtākai darbībai. Ja jāpļauj tuvu dārzam vai puķu dobēm, var pārklāt augu aizsardzību, lai aizsargātu ziedus. Augšējo mehānismu var izmantot, lai kontrolētu barības padevi. Tīrīšanas kasetnes ir ārkārtīgi viegli nomainīt. Lai padarītu to vēl drošāku, ir uzstādīts tīrīšanas slazds. Iebūvētais drošības slēdzis neļauj nejauši ieslēgt pļāvēju. Kabeļa turētājs neļauj kabelim izstiepties vai saliekties. Lai nomainītu vāku, nav nepieciešami nekādi instrumenti. Jauda 500 W Griezuma platums 27 cm Auklas diametrs 1,6 mm Auklas garums 6 m Pagarināšanas mehānisms Notriec zemi Vārpstas tips Elastīgs Svars 3 kg

Datu lapa
KrāsaZila
Preču zīmeGARDENA
Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!