Kods: 5901924810582

SPARAKSES MIX

Augstums


30-40 cm

Ziedēšanas laiks


VII -X

Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

SPARAKSES
Sparaxis
Daudzgadīgas puķes audzēšanai puķudobēs, piemērotas griešanai. Patīk vidēji mitra, auglīga augsne. Ziedkopas graciozas, izturīgas. Audzē saulainās vietās un noēnotās puķudobēs. Vienā vietā var augt 5–6 gadus. Skaistam efektam puķudobē vai citā izvēlētā vietā sīpoliņus ieteicams stādīt vienu otram blakus (aptuveni ik pēc 4–5 cm), skaistāk izskatās, ja sastāda vairāk, grupās.

Datu lapa
Augstums30-40 cm
Ziedēšanas laiksVII -X
KrāsaRaiba
Sīpolu skaits iepakojumā, gab.7
Augu augstums, cm25-35
Sēklu skaits iepakojumā10

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

ZEMES MAISĪJUMS UZ BIOHUMUSA BĀZES TOMĀTIEM UN PAPRIKĀM, BAKLAŽĀNIEM 10 L
+ +
Komplekta cena
19,80 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri