Kods: 590192480894

FRITĀLIJAS DAUDZZIEDU AURORA

Fritillaria

Augstums, cm


110 cm

Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Fritilārijas - daudzgadīgi ziedi ar ekskluzīvām ziedkopām. Parasti zied maijā 2–3 nedēļas. Paredzētas stādīšanai dažādās vietās puķu dārzā vai stādaudzētavās: lielās - grupās pa pāris vai kopā pie dekoratīviem krūmiem vai lielākiem ziediem, mazās - alpinārijos, zālājos, puķu dobēs. Patīk ne pārāk mitra, trūdvielām bagāta, ne pārāk smaga augsne, saulaina vai īslaicīgi aizēnota vieta. Fritālijas neprasa īpašu kopšanu, ir svarīgi, lai augsne būtu tīra un bez nezālēm. Stublāji sakņojas, kad tie ir pilnīgi sausi, pretējā gadījumā sīpoli bojājas. Vienā vietā var augt 3-4 gadus. Šo ziedu izdalītā smarža atbaida grauzējus, kas ziedu dārziem rada ievērojamu kaitējumu. Tāpēc ieteicams stādīt fritālijas tulpju tuvumā un tādējādi aizsargāt tulpju sīpolus no grauzējiem. Šos ziedu sīpolus var iegādāties arī interneta veikalā "Zaliastotele.lt".
Datu lapa
Augstums, cm110 cm
KrāsaApelsīnu krāsa
Sīpolu izmērs20/24
Sīpolu skaits iepakojumā, gab.1
Sēklu skaits iepakojumā1

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri