Kods: 4771467315636

TEHNISKAIS SĒRS 0,45 KG

3,70 €/ GAB
8,22 €/ kg

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

PIEGĀDES IESPĒJAS:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Sērs ir galvenais elements, kas piedalās olbaltumvielu sintēzē. Bez sēra augs nespēj saražot galvenās aminoskābes – cistīnu, cisteīnu un metionīnu. Turklāt sērs piedalās dažu vitamīnu un fermentu sintēzē. Visi šie sēru saturošie savienojumi stiprina augu izturību pret slimībām un palielina ražu. Augsnē sēra savienojumi ātri izskalojas, tādēļ sēra trūkuma dēļ cieš augi, kas aug vieglākās augsnēs ar mazāku humusa saturu. Pirmās sēra trūkuma pazīmes – gaiši plankumi uz jaunām lapām. Šādu lapu malas izliecas un iegūst laiviņas formu. Mēslošana: ar koka piederumu sasmalcināt sēru un izkliedēt augsnē. Deva – 2-3 g/m² (tējkarote bez kaudzes) Uzmanību! Sēra tvaiki ir indīgi. Izvairīties no tvaiku ieelpošanas. Strādāt cimdos, izmantot respiratoru un aizsargbrilles. Nedzert, neēst un nesmēķēt Sēra tvaiki kaitīgi bitēm, zivīm, zīdītājiem. Sastāvs: sērs (S) – 99,95 %.

Datu lapa
MērķisBojājumu kontrole
ZīmolsEMOLUS
Izfasēšana0,45 kg

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

TEHNISKAIS SĒRS 0,45 KG
+ +
Komplekta cena
10,06 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri