Kods: 4770168112773

BALTIE GALVIŅKĀPOSTI PYLON H

Brassica oleracea L.

Svars


0.2 g

Sēšanas laiks laukā


IV-V

Raža


VI-VII

Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

MonthJanFebMarAprMayJunJulAugSepOctNovDec
Sēšanas laiks laukā
Raža

Ļoti agrīna jauna hibrīdšķirne ražas iegūšanai vasarā. Galviņas ļoti garšīgas, piemērotas lietošanai svaigā veidā, sver 2,2–2,7 kg, vienāda lieluma un formas. Audzē pavasara un vasaras ražai. Izaug 51–57 dienās no stādu iestādīšanas. Šīs šķirnes kāpostu galviņas, salīdzinot ar citām agrīnajām šķirnēm, nesaplaisā pat tad, ja ražas novākšana tiek novēlota. Šķirne izturīga pret slimībām un nelabvēlīgiem augšanas apstākļiem. Iesētās sēklas sadīgst 5–8 dienās, dēstus piķē pēc 7–10 dienām. Dēsti izaug 45 dienās, augsnē izstāda ar 1–2 īstajām lapiņām. Vislabāk aug labi iekultivētā, vidēji smagā un smagā smilšmāla augsnē. 0,2 g ir apmēram 39–42 sēklas.Ar 0,2 g sēklu pietiks 5 m2 platībai – prognozējamā raža labvēlīgos laika apstākļos ir 20–30 kilogrami.

Datu lapa
Svars0.2 g
Sēšanas laiks laukāIV-V
RažaVI-VII
Audzēšanas vietaLaukā
Šķirnes agrīnumsAgra
ZīmolsLUCIA ELITE
Attālums, cm70x30

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri