Kods: 4771315389055

LIP TOP VIRSMAS AKTĪVĀ VIELA 100 ML

3,89 €/ GAB
38,90 €/ l

Pieejamība: Ir noliktavā

Zemākā cena 30 dienu laikā: 2,92 € (-25 %)

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Nejonu virsmaktīvā viela (PAM) uzlabo augu aizsardzības līdzekļu, mēslošanas un mikroelementu mēslošanas līdzekļu, agroķīmisko šķīdumu efektivitāti, uzsūkšanos un lietošanu augiem. LIP TOP samazina virsmas nostiepšanos no pilieniem, tādējādi uzlabojot augu pārklājumu un novēršot pilēšanu apsmidzināšanas laikā. LIP TOP samazina virsmas nostiepšanos no pilieniem, tādējādi uzlabojot augu pārklājumu un novēršot pilēšanu apsmidzināšanas laikā. LIP TOP var izmantot sēklu (stādāmā materiāla) un sakņu sēšanai vai stādīšanai, tas ir neaizstājams līdzeklis hidroenerģijas, glifosāta herbicīdu lietošanas laikā un lietus sezonā. LIP TOP pagarina agroķīmisko vielu iedarbības laiku - tādējādi sargājot dabu un ietaupot līdzekļus, samazinot izsmidzināmo vielu daudzumu. Apstrādes šķīdums: sagatavojiet šķīdumu atbilstoši agroķīmisko vielu lietošanas ieteikumiem, pēc tam maisot pievienojiet nepieciešamo daudzumu LIP TOP. Norma: 4 ml/10 l ūdens.

Datu lapa
Preču zīmeMKDS
Iesaiņošanai100 ml

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri