-35%
COMPO UNIVERĀLAIS MĒSLOJUMS AR KALCIJU 1 L
Kods: 400839813573

COMPO UNIVERĀLAIS MĒSLOJUMS AR KALCIJU 1 L

10,59 € 6,88 €/ GAB
6,88 €/ l

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Unikāls šķidrais kompleksais mēslojums stādiem, siltumnīcu un lauka dārzeņiem, iekštelpu, balkona un dārza ziediem, dārza un dekoratīvajiem augiem, atkārtotās sējas zālājiem. Lietošanas iedarbība: īpašā mēslojuma sastāva dēļ augi ilgstoši paliek dekoratīvi, tiek stiprināts to metabolisms, augiem veidojas spēcīga saknes, tiek nodrošināta ziedkopas veidošanās, lapas tiek aizsargātas no lapu hlorozes, adatas no brūnēšanas. Augi kļūst izturīgāki pret nelabvēlīgiem vides faktoriem, kaitēkļiem, iespējamo mehānisko iedarbību un bojājumiem. Lietošana: pirms lietošanas sakratīt. Laistīt visus augus: vāciņa atzīme I (7 ml)/2 L ūdens vāciņa atzīme II (14 ml)/4 L ūdens vāciņa atzīme III (21 ml)/6 L ūdens 1 vāciņš (35 ml)/10 l ūdens. Mēslot no marta līdz oktobrim ik pēc 7 dienām, no novembra līdz martam - ik pēc 20-30 dienām. Laistiet balkona ziedus no maija līdz septembrim ik pēc 3-4 dienām. Stādus, untumainus un jutīgus augus ar divreiz lielāku ūdens normu. EK MĒSLOJUMS. Mēslojuma veids: C.2.1. NPK minerālmēslojuma šķīdums ar kalciju, magniju un mikroelementiem (bora, vara, dzelzs, mangāna, molibdēna, cinka) NPK 6-4-6 (+2+2) + (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn).

Datu lapa
Mēslojuma sezonalitāteVisų sezonų tręšimas
Mēslojumu veidiŠķidrie mēslošanas līdzekļi
Preču zīmeCOMPO
Iesaiņošanai1 l

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

COMPO UNIVERĀLAIS MĒSLOJUMS AR KALCIJU 1 L
+ + +
Komplekta cena
18,53 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri