Tikai internetā
SILTUMNĪCA SANUS XL-18
Kods: 000000016854

SILTUMNĪCA SANUS XL-18

1 649,00 €/ GAB

Pieejamība:

*Uzmanību! Šis produkts tiek pasūtīts tieši no piegādātāja, un tā piegāde var aizņemt 5-10 darba dienas.

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Materiāls: 6 mm daudzlokšņu polikarbonāts. Ražots Austrijā, polikarbonāta kameras pārklājums ir 6 mm un tam ir UV (ultravioletie stari) izturība. Pārklājuma gaismas caurlaidība ir 82%. Polikarbonāts ir īpaši izturīgs pret triecieniem. Paredzētās polikarbonāta loksnes ir īpaši izturīgas pret plīsumiem, krusu un ir viegli pārstrādājamas. Divkāršo lokšņu struktūrai ir gaisa kanāli, kas garantē īpašu izturību un izcilas izolācijas īpašības. Īpašās sastāvdaļas polikarbonāta loksnēs bloķē infrasarkanos starus, kas nozīmē, ka dienas laikā uzkrātais siltums naktī tiek ilgāk noturēts. Pateicoties divkāršajām loksnēm, tas saglabā līdz 30% siltuma, salīdzinot ar stikla siltumnīcām. Siltumnīcām ir 5 gadu garantija. Materiāls: Alumīnijs. Siltumnīcai, kas izgatavota no alumīnija profiliem un polikarbonāta loksnēm, ir labāks mikroklimats - tajā ir par aptuveni 20% vairāk gaismas nekā tradicionālajā siltumnīcā, kas pārklāta ar polietilēna plēvi. Jumta logi un durvis nodrošina labu gaisa cirkulāciju, un, izvēloties automātiskās ventilācijas un apūdeņošanas sistēmas, pati siltumnīca uzturēs nepieciešamo mikroklimatu. Jumta ventilācijas logi ir jau sākotnēji izveidoti siltumnīcas konstrukcijā, divdaļīgās durvis ir viegli uzstādāmas, un jumta malās ir uzstādītas notekas lietus ūdens savākšanai. Konstrukcija ir izturīga un piemērota mūsu nepastāvīgajiem meteoroloģiskajiem apstākļiem. Komplektā ietilpst: siltumnīca, jumta logi, automātiskie jumta lūku pacēlāji, paaugstināts alumīnija pamatprofils, divdaļīgas durvis. Izmēri: 2,90 x 6,40 x 2,24 (m)   Platība: 18,6 m2.

Konstrukcija iztur bargus laikapstākļus. Ziemā jumtam nav jāveido balsti, nav nepieciešams demontēt. Izturīgs paaugstinātas pamatnes profils. Ilgmūžīgs, siltumnīcas rāmim nav nepieciešama īpaša kopšana. Ja nepieciešams, siltumnīcas konstrukciju var pagarināt, iegādājoties papildu sekcijas. Cienīgs, skaists vides dekors. PIEGĀDE 10 D.D. LAIKĀ

* Siltumnīcu piegādes termiņš ir 10-15 darba dienas.

Datu lapa

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!