Kods: 0000001309270

RODODENDRS NOVA ZEMBLA

Rhododendron Nowa Zembla

Ziedēšanas laiks


V-VI

Daļēja ēna


Daudzgadīgs


Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Mūžzaļš krūms. Aug līdz 2m augsts un apmēram tikpat plats. Zied maijā koši sarkanas krāsas ziediem, kas koncentrējas lielās, apaļās ziedkopās. Lapas ir zaļas, iegarenas, ar smailu galu. Daļēja ēna ir labākā augšanas vieta. Augsnei jābūt labi aerētai, ne pārmitrai, auglīgai, ph 4-5. Virspusējai sakņu sistēmai ir nepieciešams pastāvīgs mitrums. Pēc ziedēšanas jānoņem noziedējušās ziedkopas. Mēslojiet vienu vai divas reizes sezonā ar speciāli rododendriem paredzētu mēslojumu. Mulčējiet ar priedes mizas mulču. Šis rododendrs iztur mīnuss 30 grādu aukstumu.

Datu lapa
Ziedēšanas laiksV-VI
Platums, cm2 m
Daļēja ēna
Daudzgadīgs
Ziedu krāsaSarkana
Izaug līdz, m2
Aukstā zon4
TaipaC5
Augu iedalījumsDekoratīvie lapu augi
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri