Kods: 5907595507936

TRAUKS SĒKLU DIEDZĒŠANA CAURSPĪDĪGA

Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Lietošanas instrukcija: 

1.Pārliecinieties, ka sēklu diedzēšanas ierīce ir novietota līdzeni visos virzienos.
2.Pārliecinieties, ka sarkano sifonu vāciņi ir novietoti pareizi, bet neatrodas pārāk cieši uz drenāžas cauruļu galiem.
3.Katru sēklu paliktni pirms lietošanas izskalojiet ar aukstu ūdeni.
4. Uzberiet uz paliktņiem sēklas vajadzīgajā daudzumā un blīvumā. Lai tās nekur nav par ciešu kopā, kā arī ne pārāk tālu viena no otras.
5.  Ievietojot ar sēklām piepildītos paliktņus, raugieties, lai tie nebūtu novietoti tieši viens otram virsū, bet gan zigzagveidā.
6. Tagad ielejiet ūdeni augšējā sēklu diedzēšanas paliktnī, lai iegremdētu tajā sifona vāciņu (vismaz puslitru). Pārliecinieties, ka sēklu diedzēšanas ierīcē ir pietiekams daudzums ūdens, citādi spiediens būs nepietiekams.
7. Uzliekat traukam vāku, lai nodrošinātu sēklām visus nepieciešamos augšanas apstākļus.
8. Sēklu diedzēšanas ierīce ir konstruēta tā, lai visi sēklu diedzēšanas paliktņi automātiski tiktu apūdeņoti viens pēc otra. Viss atlikušais ūdens uzkrājas paliktnī sēklu diedzēšanas ierīces pamatnē.
9. Iztukšojiet atlikušā ūdens paliktni pēc tam, kad ūdens ir izsūcies cauri sēklu diedzēšanas ierīcei! šis ūdens ir ideāli piemērots telpaugu laistīšanai.
10. Apslacīt ar svaigu ūdeni divas reizes dienā- no rīta un vakarā.
11. Aizvērto sēklu diedzēšanas ierīci novietojiet gaišā vietā, bet ne tiešos saules staros.
12. Pirms katras jaunas diedzēšanas, sēklu diedzētava jāiztīra ar vēlams mīkstu sūkli, vai arī pirms tam to kārtīgi izmērcējot.


Trauka sastāvdaļas:  
1. Vāks.Tas nodrošina pastāvīgi mitru vidi un aizsargā asnus no putekļiem un citiem kaitīgiem ārējiem faktoriem.
2. Trīs paliktņi sēklu diedzēšanai. Lieli, caurspīdīgi paliktņi sēklu diedzēšanai ar 20 cm diametru dod Jums iespēju  sēklu diedzēšanas ierīcē vienlaicīgi izdiedzēt līdz trim sēklu veidiem. Ja vēlaties, varat iegūt ražu nepārtraukti, regulējot sēklu iesēšanu.
3. Sarkanie drenāžas sifoni. šie speciālie drenāžas sifoni nodrošina nepārtrauktu ūdens plūsmu sēklu diedzēšanas ierīcē un nemainīgu mitruma līmeni.
4. Ventilācijas atveres. Trīs ventilācijas atveres vākā un sēklu diedzēšanas paliktņos nodrošina vielmaiņas gāzu pilnīgu izvadīšanu.
5. Papildu ūdens palIKtnis. Pēc sējuma apūdeņošanas viss atlikušais ūdens uzkrājas paliktnī sēklu diedzēšanas ierīces pamatnē.


Datu lapa
MateriālsPlastmasa
KrāsaCaurspīdīga
ZīmolsTORAF

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

MIKROZAĻUMIEM SĒJAS PAZVĒRĪTE RUCOLA 100G
+ +
Komplekta cena
10,10 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri